Drew BarrymoreI

Drew Blyth Barrymore

7,8
18 363 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Barrymore

Nie jest jedną z moich ulubionych aktorek a najlepszą, nie znam lepszej. Podziwiam ja za jej dorobek za to jak poradzilą sobie ze swoim życiem, niewielu jest aktorów którzy po takich przeżyciach jak ona potrafia się podnieść a na dodatek osiagnać taki wspaniały sukcess. Jest wszechstronna potrafi zagrać każdą rolę bardzo przekonywująco... Nawet jak jakis film okazał by sie klapą to jej udział wszystko by uratował. Kiedys uwazałam ze nie jest łądna kobietą ale zauważyłam ze poza tym ze jest naturalnie sliczne potrafi zrobic z siebie prawdziwe cudo wiec obecnie zgadzam sie z tym że jest ładna!! Podziwiam ja i jest dla mnie wzorem.. Ulubione filmy z jej udziałem" "Chłopaki mojego życia", "Poison Ivy", "Ever after", "50 first dates" i "Od wesela do wesela"-oba filmy razem z sandlerem w których stanowią niesamowitą parę komików--dla mnie najlepsza ekranowa para!!

stokrotna

dodam jeszcze ze bardzo podobał mi sie film "Krzyk" z jej udziałem na początku zastanawialam sie dla czego jest jej nazwisko na samym początku wymienione skoro ginie.. To było naprawde swietne posunięcie z jej strony aby zginać na samym początku gdyz reżyser Wes Craven chciał ja obsadzić w głównej roli Sidney Prescot... a ona stwierdziła ze zostanie bardziej zapamiętana jako osoba ginąca jako pierwsza---i miała rację!!Wiadomo każdy kto ogladał napewno był zdziwiony ze tak znana aktorka Barrymore na wstepie ginie?? sam reżyser tak stwierdził że ta scena napewno bedzie szokować i miał również racje.. Stwierdzam ze Barrymore jest niezwykle inteligętna...

stokrotna

Drew jest swietna. Zawsze pieknie wygląda, wspaniale gra. Podziwiam ją, ze poradzila sobie z trudnosciami jakie los jej zgotowal. Respect. P.s czekam na Lucky you!

maggie_16

to może dziwne ale "Lucky you" juz jest widzialam go w empiku
chyba poprostu w kinach nie bedzie
bpo ja już ze dwa miehcy temu go widziałam tam

stokrotna

ok dzieki to w takim razie lece do empiku:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones