Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
18 158 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren

Jakie filmy z Dolphem lubicie najbardziej? :)

Ja nawet jeszcze nie myślałam. ;-) A Ty jaki masz pomysł?

użytkownik usunięty
karoman4

Ja sobie pobrałem dramat biograficzny pod tytułem "Bronson" z Tomem Hardym.

ciekawostka
Tom Hardy przygotowując się do głównej roli w robił 2500 pompek dziennie z obciążeniem 19 kg na plecach.


Jeśli rzeczywiście to prawda to szacunek dla gościa który się tak poświęcił.

Ciężki orzech do zgryzienia, znaczy się twardy. ;-)

karoman4

Ja dziś nic, nauka mi została :)

AdamBayern01

A widziałeś ten filmik co dałem ci o Odziale Specjalnym 2 ? Extra Walki Co ?

bradock

Oczywiście! Z resztą 4 razy ocenione przez moich znajomych ten film na 10/10, to na pewno obejrzę, skoro taki dobry :D

AdamBayern01

Aha, do szkoły jutro tak? ;-)

karoman4

A jak! Jeszcze do pracy po szkolei tak w kołko ;)

AdamBayern01

Racja, trzeba coś robić, a nie tylko siedzieć i siedzieć. Trzeba zapracować na swoją przyszłość, a jaka ona będzie, to już zależy od nas i po części od losu.

karoman4

Oczywiście, ja dopiero na 1 roku, ale idzie mi nieźle ;)

AdamBayern01

Ale Ty jesteś w dwuletnim technikum (studium), czy czteroletnim?

karoman4

Czteroletnim :) Dwuletnie są teraz nieliczne zawodówki, po których od razu się do pracy idzie, bez wykształcenia, bez ambicji!

AdamBayern01

Dlaczego? Po zawodówce można czasem zajść dalej, niż po studiach.
Ale dwuletnie jest też technikum w szkole policealnej i ja akurat do takiej chodzę.

karoman4

Po zawodówce rzadko kogo przyjmą dalej w kieruunku edukacji. Wiem, bo mam wielu kolegów starszych od siebie i oni mieli z tym problem!
Aa szkoła policealna to dobra decyzja, zamierzasz coś po tym robić?

AdamBayern01

No po tym drugim zawodzie, chce zrobić jeszcze technika hotelarstwa.
Jakie utrudnienia, Ty mówisz? Jak płacisz, to przyjmą od razu. Ja płacę 150 zł za dwa miesiące. Najlepszym rozwiązaniem jest właśnie technikum. Masz i zawód i wykształcenie średnie (lub niepełne średnie, jeżeli matury nie zdasz).

karoman4

A Ty Kasiu, szkoła, praca, te sprawy to nie u Ciebie są istotne? :>

AdamBayern01

Przecież ja chodzę do szkoły, ale w piątki i soboty, co dwa tygodnie (czasami co tydzień, jak nam tak grafik ułożą). Skończyłam techn,żywienia i gospodarstwa domowego, a teraz robię technika administracji. W zasadzie już kończę, bo w czerwcu mam obronę zawodu.

karoman4

Oo technik żywienia jest w moim technikum :) Ja o profilu Hotelarskim, ale jednocześnie pracuje po znajomości :)

AdamBayern01

No w sumie technik żywienia, a technik hotelarstwa mogą razem otwierać biznes. ;-) Ja myślałam, żeby po techniku administracji zrobić też technikum hotelarstwa właśnie. A ciężko jest? Już kończysz to, czy jak?

karoman4

Dopiero zacząłem, jestem na pierwszym roku :) Ciężko, ale daje radę :) Później prawdopodobnie pójdę na zaoczne :)

A ja zdecydowałam się na film z 1993 roku, pt: ,,Na krawędzi'' z Sylvestrem Stallone.

karoman4

A nie widziałaś nigdy tego Kasiu ?

bradock

Nie tego jeszcze nie. Chodź może widziałam, ale nie pamiętam. Miałam tak np. z innym jego filmem ,,Ponad szczytem'', myślałam, że tego nie widziałam, a okazało się, że to oglądałam w dzieciństwie. ;-)

bradock

Ja tez musze nadrobić wraz z Oscarem. Tak to wszystko mam po stronie Sylvka zaliczone ;)

karoman4

Ósemeczka widzę :) Też muszę nadrobić :)

AdamBayern01

Rzeczywiście, fajnie mi się ten film oglądało. Wciągający dość był. Jeśli nie oglądałeś, to polecam. ;-)

Ja ogladam właśnie na Polsacie xXx 2 :Nastepny Poziom .

karoman4

Krótki film o zabijaniu? Jak byłem mały, to matka zabroniła mi go oglądać ;)

AdamBayern01

To jest Kieślowskiego?

karoman4

Tak, jego reżyserii ;) Alej est w pierwszej 100 filmow ;)

AdamBayern01

Nie wiem, tego jeszcze nie oglądałam. Są krótkie te filmiki, więc szybko idzie z nimi. ;-)

karoman4

To taki film o zabójstwie i powieszeniu drugiego człowieka - tak mi wujek mówił kiedyś ;)

AdamBayern01

Pewnie zobaczę, bo co jakiś czas wracam do filmów Kieślowskiego.

bradock

Strzelec Wyborowy o tyle dobry, że sporo akcji dzieje się w czechach, tak więc czuć po trochu "nasze" słowiańskie klimaty :)

Rocky 4 też oczywiście dorzucam, czasem mam dziure w głowie :D

Lizmak

Wczoraj obejrzałem po latach Odział Specjalny 2 z Jeffem Wincoffem i Cynnithą Rothrock .Moję wrażenia :To był film !!! Kopanina i lanie się po pyskach na maksa .Kiedyś to było genialne kino akcji .Mam jeszcze na dysku Misje Specjalną ,muszę obejrzeć wkrótce

bradock

Wincott był dobry i fajne robił filmy :) Nie mam bladego pojęcia czemu nie zrobił trochę większej kariery - szkoda :)

Lizmak

Pewnie zbyt duża konkurencja ,albo dobrze mu płacili na rynku VHS .Kiedyś w starej gazecie Video był nawet z nim wywiad ,mówił tam że krecił filmy dla tej wytwórni co nakreciła Podwójne Uderzenie z Van Damme ,zresztą Van Damma też on lubił ,uważał go za dzentelmena kina akcji .Jeff mógł by zagrać w Niezniszczalnych 3 ale raczej Stallone go nie weznie ,skoda

AdamBayern01

Uniwersalny żołnierz I, III i IV
Niezniszczalni 1 i 2
The Punisher
Ostry poker w małym Tokio
Spisek (Łowca błyskawic)
Rocky 4
Drzewo Jozuego
Najemnicy
Blackjack

joang68

Oo Spisku nie widziałem, dobry?

AdamBayern01

Spisek to dobry film akcji, mi się podobał.

joang68

Też muszę to obejrzeć, ale dziś zdecydowałam się na ,,Morderczy występ'', też z Lundgrenem.

karoman4

Ja mam zamiar obejrzeć Rozjemcę.

joang68

Zostało mi jeszcze trochę filmów z nim, między innymi ten, który wymieniłeś.

joang68

Rozjemca to też jeden z tych gorszych, polecam Ci z tych nowszych Kontakt Bezpośredni, Stash House czy Pod Nazdzorem :)

AdamBayern01

Pod nadzorem oglądałem, dobry film.

joang68

Mi się bardzo podobał, z reszta mma go w "najwyżej ocenionych" :)

joang68

Pod nadzorem, to rewelacyjny film. ;-) Mnie się podobał bardzo.

karoman4

To taki sobie film, naciągana 6/10.

AdamBayern01

Ja wszystkie filmy oglądam z danym aktorem, nie ma wyjątków, bo staram się być sprawiedliwa. ;-D