Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 048 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

dod anie jest po michale w najbardziej zalosnym polskiem artysta dlatego ze po 1 michal pochodzi z KARAOKE a Doda to profesjonalistka i jest w tym spiewaniu bardzo dobra po 2 jest MEGAGWIAZDA nie ma takiej po 3 nie da sobie w kasze dmuchac to prawdziwa gwiazda Piekna Utalentowana Kontrowersyjna Zwraca na siebie uwage Blyskotliwa rofesjonalna? a Michal ?
SAMOCHWALA

użytkownik usunięty
sparrow19

-->po 1 michal pochodzi z KARAOKE a Doda to profesjonalistka i jest w tym spiewaniu bardzo dobra<--
.......................................................................
O ile ja dobrze pamiętam to pani Rabczewska nie wykorzystywała i nadal nie wykorzystuje swojego talentu wokalnego [bo go wogóle nie ma zacznijmy od tego]tylko od momęu pojawienia się w programie Bar pokazała się jako osoba wulgarna,nie pochamowana i wogóle szkoda gadać...Od momętu operacji biustu tylko ten "talen" czyli pokazywanie swojego sztucznego ciała przyniosł jej rozgłos.Zespół Virgin to nikt inny tylko "cycki pani Dody" i przy okazji Radziu [jak był].

-->po 2 jest MEGAGWIAZDA nie ma takiej<--
........................................................................
Śmiechu Warte! Wyznanie miłośnika Bravo i Mtv.Jeżeli według ciebie nie ma większej "gwiazdy" niż Doda to jesteś śmieszny i to nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

-->po 3 nie da sobie w kasze dmuchac to prawdziwa gwiazda Piekna Utalentowana Kontrowersyjna Zwraca na siebie uwage Blyskotliwa rofesjonalna? a Michal ?
SAMOCHWALA<--
........................................................................
Aż nie mam sił odpowiadać na wypowiedź na poziomie 13 letniej dziewczynki,która myśli,że prawdziwą muzyką jest tylko to co grają na Mtv,Vivie i piszą o niej w Bravo.

Śmiech,śmiech i jeszcze raz śmiech.


colonerze dax nie wiem ile lat wac pan posiada i jaka wiedze na temat dody ale chyba niewielka otoz pkt 1 Metro musical gdzie dostaja sie najlepsi polscy wokalisci tudziez Najlepsza polska wokalistka Edyta Gorniak Kasia groniec ( pewnie ci nic nie mowi to nazwisko) czy ostatnio znana Natasza Urbanska czysta perelka i Doda tam byla. pkt 2 cytat "Doda to jedna z najlepszych obecnie polskich wokalistek" autorka cytatu Elzbieta Zapendowska a kim ze ona jest otoz spiesze z odpowiedzia Najlepsza polska nauczyczycielka spiewu ktora uczyla spiewac Edyte gorniak Mietka szczesniaka Justyne Steczkowska i ....uwaga uaga Dodę:) nie mam wiecej pytan do tematu NIE WYKORZYSTUJE SWOJEGO TALENTU KTOREGO NIE MA haha SMIECH SMIECH SMIECH i dalej Michal lepszy tak ? hehehe a kto go uczyl gdzie spiewal ? hehe pozdrawiam mlodego filmwebowca trzym sie

sparrow19

po 1 nie mam 1 3lat po 2 nie jestem dziewczynka bo sparrow to mezczyzna jak cos po 3 nie czytam brawo i mtv nie ogladam bo nie mam czasu nawet na wlasne studia po 4 13 latki rzadko dodysluchaja a napewno nie plyty i tekstu piosneki Diamond Bitch ja bym swojej corce nawet 16 letniej nie pozwolil pozdrawiam ZFLUSTROWANEGO SZCZENIACZKA CIERPIACEGO NA BEZSENNOSC . Pustke widze pustke
DZIEKS sparrow:)

użytkownik usunięty
sparrow19

Żałosna wypowiedź kogoś,kto uważa się za dorosłego a wcale nim nie jest.
Wystkie te tzw."giwazdy" wymienione przez ciebie są nic nie warte bo nikt oprócz mieszkańców Polski z kiepskim słuchem i brakiem smaku nie słucha.

Wcale nie uważam Wiśniewskiego za lepszego bo stawiam go na równi min. z Dodą czyli na poziomie gówna.

-->hehe pozdrawiam mlodego filmwebowca trzym sie<--
Nie udawaj takiej dorosłej bo już po twoim guście można stwierdzić,że jesteś nidojrzałą jednostką.

sparrow19

Dziewuszko ty przy Colonelu jestes marnym wrzodem.................

a i jesczze jedno Sparrow to mezczyzna hehe a na ogladanie vivy i mtv nie mam duzo czasu bo studia i praca zabieraja go maksymalnie jak to sie da a ty studiujesz cos? hehehe czy sam masz 13 lat ? hehe MICHAL THE BEST wypowiedz zflustrowanego sczezniaczka cierpiacego na bezsennosc DODA TO TYLKO CYCKI ok TO TYLKO CYCKI ALE 4 OKTAWOWE :)

sparrow19

Większe cycory ma Anderson, powiedzmy więcej niż 4-oktawowe i robi w moich oczach za potwora, chociaż nie... jest jeszcze jedna zdolnisia z dużym biustem... jak sie nazywa? Zapomniałem, bo, szczęściem jest u nas tak mało znana... uff dobre i to :)

Odnośnie Dody - no dobrze, z takim autorytetem jak Zapendowska - w przyrodzie nie zginie, aczkolwiek znajdzie dobrą pracę w nocnym klubie, jako wokalista do przymilania czasu klientom. Prawda jest taka że w szołbiznesie ona nie figuruje jako wokalistka, broń boże, tylko jako kontrowersyna paniusia. Napewno "Diamond Bitch" kupiła większa część bogatszej części społeczeństwa, nie mając na celu wartości krążka, tylko posłuchać co wulgarna tandeciara wymyśliła, ot tak sobie. Oczywistą sprawą jest, że ona żyje dzieki wyglądowi (tyle że otrzymanym sztucznie, ale jakoś nikt jej z tego powodu nie czyni wyrzutów), kiedy za 15 lat, cycki jej zaczną opadać w wyniku przekwitania, i sylikon się stopi z tego wszystkiego (lol), to przestanie się o niej mówić, a wtedy dopiero większośc jeszcze nie uświadomionych zrozumie, że popularność Dody znajdowała się w sylikonach.

Najbardziej boli mnie za to fakt, dla kogo myśli, że śpiewa nasza Doda, jeśli dla wszystkich, no to niestety "rozchylone uda" to nie jest muzyka dla ogółu. Erotyzm w teledyskach i piosenkach staje się bardzo popularny, tym samym przynosi duże dochody, a w społeczeństwie słyszy się o nieletnich gwałcicielach i prostytutkach. Jak długo jeszcze szołbiznes będzie lansował seks, którego odbiorcami są głównie młodzież, bo starsze społeczeństwo jest zazwyczaj zbyt zapracowane, na nazwijmy to.... taką "rozrywkę". Pytam się, no jak długo? Już nie pamiętam czy jest jeszcze... w muzyce polskiej - młoda gwiazdka która śpiewa i tworzy dla fanów, a nie dla ochrony swojego wizerunku.

Pozdrawiam!

akira894

po jeden Doda to tylko Cycki i dupa(te czesci swoja droga bardzo mnie sie podobaja)
po dwa ten jej glos jakos zanika , gdy sie slyszy jej cienkie jak "keine grenze" teksty w ktorych to uwidacznia sie jej tak wysoki intelekt ze hoho
po trzy i to chyba najwazniejsze... zeby kurwa promowac plyte gadajac w telewizji ze sie rozwodzi z majdanem a po promocji juz z nim znowu byc to juz jest szczyt...nie powiem dobry chwyt bo wkoncu na tej plycie wlasnie o tym pewnie spiewa;]

ale radze przezucic sie z uplywem lat na cos innego bardziej z przeslaniem niz bez ubrania

a co do Pameli Anderson to kobieta przynajmniej nie pcha sie tam gdzie jej nie chca...i ona w przeciwienstwie do Dody przynajmniej ladnie sie starzeje bo ma tylko piersi sylikonowe;] a zreszta wole Sloneczny Patrol z Pamela niz Diamond Bitch z Doda;p

użytkownik usunięty
sparrow19

Nie mam zamiaru dyskutować z przemądrzałą studenciną bez przyszłości.
Czy coś studiuję?
Nie !
I co dziwi cię to?
Zacząłem pracować zaraz po ukończeniu szkoły średniej bo chciałem być samowystarczalny i sam siebie utrzymywać.Tylko właśnie tacy "geniusze" idą do liceum i zaraz potem na studia by pokazać jacy to oni nie są inteligętni.Niestety trzeba też coś wiedzieć o życiu bo ty pewnie postrzegasz świat tylko takim jaki widzisz codziennie za okna.

Twoje docinki są takie same jak innych przemądrzałych idiotów z filmwebu bo ktoś zranił ich głupią dumę.
Także następnym razem nie odzywaj się bo to co piszesz jest stekiem bzdur.

użytkownik usunięty

Oczywiście nie przyjmuję posty sparrowa na powarznie.To tylko znudzony dziecak,który ubzurał sobie,że jest studentem by przewyższyć swoją inteligęcje ponadwystkich.
Nie będę reagował na posty jakiegoś znudzonego dzieciaka fana platiku w stylu Dody.
Właśnie wypowiedzi takich pseudo-znawców są żałosne i nie śmieszne.

Proponuję wrócić do kołyski i proszę o odrobinę tolerancji [jak wogóle takie słowo znasz]. Przecież jak na tak inteligętnego człowieka powinieneś szanujesz zdanie innych.Chyba,że rzeczywiście podkreślasz to że jesteś nie dojrzałą osobą,która tylko się zgrywa odpisując obraźliwe posty.

PRZEMADRZALA STUDENCINO BEZ PRZYSZLOSCI ? hehe pracujesz po skzole jako kto ? nauczyciel ? sekretarz? hehe na pewno pracujesz w biurze albo umyslowo . Ja studiuje poniewaz mam miedzynarodowe studia i naprawde widze przyszlosc poza tym studiuje bo nie chce byc matolem ktorego beda tacy jak ty czyli ludzie ktorzy nie maja nic nie beda mnie ponizac m in dlatego chce miec wyzsze wyksztalcenie zeby miec jakas przyszlosc z jakims tytulem a nie zatruwac powietrza na budowie albo jako kelner albo zmywajac gary nie moja wina ze polska daje takie perspektywy ze np Lepper po zawodowce jest politykiem i ma tyle wladzy razem z Renata ktora matury nie zdala a ty jestes taki jak oni czyli len nie chce wam sie uczyc a krytykujecie innych NIE GADAM Z MNIEJ WYKSZTALCONYMI OD SIEBIE w zwiazku z powyzszym koncze moj post CHLOPCZYKU PO ZAWODOWCE Z WIELKA PRZYSZLOSCIA JAKO SPRZEDAWCA ALBO KUCHARZ HEHE pozdrawiam co do Dody to kazdy ma prawo miec swoje zdanie a powaznie pisze sie z Z z kropka nie RZ widzisz to wszystko dalo ci tyle lat nauki ze sie wyslowic nie umiesz

użytkownik usunięty
sparrow19

Twój post mnie uraził i to bardzo!
Leniem możesz nazywać żula na dworcu lub prawdziwego nieroba jak Kiepskiego a nie mnie. Jestem po technikum i mam maturę. Nie po zawodówce,co ty myślisz że jak ktoś ciężko pracuje na budowie czy gdziekolwiek indziej to musi być po zawodówce ?
Co ty wogóle piszesz ?
Gdyby mnie było stać na studia to bym poszedł ale u mnie było krucho z kasą i wolałem sam zarabiać na życie ale ty tego nie zrozumiesz bo tobie już ktoś zafundował przyszłość.Gdybym miał pieniądze to bym był...
Mi nie przeszkadza takie życie,wolę pokazywać,że potrafię sam do czegoś dojść. I nie śmiej się z ludzi po zawodówce bo oni muszą potem pracować na utrzymanie takich jak ty.
Także powiem jedno: nie masz pojęcia o prawdziwym życiu i go nigdy nie poznasz.

Co do Dody jej muzyka mnie nie obchodzi bo jej nie słucham,irytuje mnie natomiast jej zachowanie.Nikomu nie będę mówił,że ma suchać tego,czy tamtego.

Twój post mnie uraził,nie powinieneś schodzić do takich tematów,bo do wykształcenia każdy ma prawo lecz nie każdego na to stać.

Pozdrawiam.


heheh stac? studia na panstwowc enic nie kosztuja moj drogi ok mozliwe z enie kazdy ma prawo sie uczyc ale skoro jestes biedny to zachowaj pokore w stosunku do innych ludzi i nie nazywaj ich STUDENCINAMI BE ZPRZYSZLOSCI bo na pewno wieksz aprzyszlosc maja studenci niz ty be zpapierka papierek moze i o inteligencji CALKOWICIE nie swiadczy ale o wyksztalceniu i doswiadczeniu na pewno panie obrazalski jesli az za bardzo na ciebie najechalem to sorki pozdrawiam

sparrow19

nikt mi nie fundowal kochany przyszlosci przed kazdym rozpoczetym rokiem studiow zapierdalalem sprzatajac chałpy grubym rybom w duzych miastach wkrakowie i przeznaczylem pieniadze na edukacje bo nidy juz nie chc ebyc scierka do podlogi tak jak bylem w wakacje to ja chc erzadzic ludzmi a nie oni mna

sparrow19

HALO!
Czy można się wtrącić?
Mimo wszystko i tak to zrobię.
Szczerze powiem że Wasza dyskusja wydaje mi się śmieszna. Kłucicie się o to kto jest młodszy ile ma lat a przeciez to bez sensu i nie o to tu chodzi. Rozmawiacie wkońcu o Dorocie Rabczewskiej i Michale Wiśniewskim!
Zreszta to nie ważne ile kto ma lat, bo można mieć 14 a zachowywać się o wiele doroślej.
Ja chciałabym wziąść udział w tej dyskusji i wyrazić swoją opinię. Mianowicie nie lubię Dody i nie lubię Michała, jest kilka utwórów które przypadły mi do gustu i jednego i drugiego wykonawcy. M.in "Dla R." Dody oraz "Powiedz że mnie kochasz" Michała.
Ale fakty są faktami i Michał wziął się z nikąt jakieś kareoke jak ktoś wcześniej wspomniał. A Dorota miała zaszczyt śpiewać w studio Buffo w musicalu w którym nie każda pierwsza lepsza osoba mogłaby śpiewać. I to jest dla niej ogromny +. Dorota uczyła się śpiewać i robi to świetnie. Michał nie uczył się śpiewu nigdy a mimo to też robi to nie najgorzej.
Jakbym miała wybierać wybrałabym Dode. TYLKO I WYłąCZNIE ZA GłOS!. Bo robienie wokół siebie show'u mnie nie interesuje a wiemy że oboje świetnie to potrafią.

A Wy nie kłuccie się:)
Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię i mieć swoje zdanie. To zrozumiałe.

Pozdrawiam gorąco.

A propo's przecież wiadomo że Sparrow to mężczyzna:)

Happagus

dziekuje zgadzam sie z toba sa jacy sa ale Doda jest Dobras a michal bardzo przecietny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones