Dianna Agron

Dianna Elise Agron

7,6
3 718 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dianna Agron

Bardzo lubię Diannę,głównie za rolę w 'Glee' i ' I am number four' ,ale moim zdaniem to już niemalże głupota,że zajmuje ona 37 miejsce w rankingu na najlepszą aktorkę,niższe miejsca od niej zajmują aktorki z o wiele większym doświadczeniem chociażby Julianne Moore czy Keira Knightley.. także proszę was oceniajcie rozważnie.

użytkownik usunięty
wixson

<brawo> Niestety ten ranking cały jest taki.. ktoś zobaczy jedną rolę i daje od razu 10 ... smutne.

Właśnie też to zauważyłam. I się naprawdę dziwię, bo filmy, w których gra nie są wybitne, wręcz na odwrót. Ja tę aktorkę znam z jednej roli, nie oceniam, bo to byłby zupełny bezsens.

wixson

Ta ocena to tylko za urodę, bo aktorstwem nie powala

wixson

To jest po prostu wielkie nie porozumienie. Cały ten ranking niestety już nim jest :( Jednym z przykładów jest Dianna , która według mnie jest tylko ładna, i właściwie nie zagrała w żadnym dobrym filmie w którym moglibyśmy zobaczyć jej grę aktorską. Gwiazdeczka seriali jak ich wiele, która nie powinna się znajdować wgl w rankingu . Denerwuje mnie to, że te rankingi już nic nie znaczą bo dzieciaki zobaczą śliczną dziewczynę w serialu który oglądają i już sypią się 10...-,-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones