Dianna Agron

Dianna Elise Agron

7,6
3 718 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dianna Agron

Hmmm...kto by powiedział w każdym razie ja na pewno nie! Tak czy inaczej jest zjawiskowo piękna i raczej każdy to potwierdzi!

harajaku

I co z tego że Żydówka?! jest piękną dziewczyną i tyle w temacie!

jakub_borski

? w temacie "jest żydem" twoim zdaniem stwierdzenie, że "jest piękna" jest satysfakcjonującym wyczerpaniem tematu? proszę, jak nie masz nic do napisania to nie pisz. na temat by było napisanie że jest on zupełnie debilny. chociaż z drugiej strony już ma u mnie minusa(a to źle:)) niecierpie amerykańskiej odmiany żydów hej:)

jakub_borski

Przypuszczam, że autor tematu nie miał na myśli nic złego, tylko to, że nie wygląda na Żydówkę. Mnie np. Żydówki kojarzą się po prostu z ciemnymi włosami i jasną karnacją :) Może ona jest farbowana xD

harajaku

A tak wgl. to skąd masz tą informację?

Queen_J

Ja tez mysle ze to zydowka i ten chaczykowaty nos

harajaku

Jak dla mnie nie ma w niej nic nadzwyczajnego. W "Jestem numerem cztery" aktorka grajaca numer 6 była zdecydowanie ładniejsza od niej. Diana jest moim zdaniem bardzo przeciętna.

schiza009

zgadzam się, nr6 dużo ładniejsza:)... a ta jeszcze taka anemiczna, nie wiem, może taka postać... ale oglądało się ją fatalnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones