David Boreanaz

David Paul Boreanaz

8,2
3 340 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Boreanaz

W roli wampira Angela a może zdeterminowanego agenta Bootha.

paula_angel_2

Wampir Angelus of course!!:) taki bohaterski itd. :);*

mila_16

angelus wogule pasuja mu rle mrocznych typów

paula_angel_2

Tak jak wyżej:) <za któtki> <dalej za któtki>

paula_angel_2

Wampira Angela. Ten magnetyzm złego chłopca

paula_angel_2

trudno porównać te role, bo różnia się diametralnie, ale chyba bardziej wolę "niegrzecznych chłopców" (oh Angel!)

paula_angel_2

Angel oczywiście, to spojrzenie... ach...

paula_angel_2

Ja w ogole uwielbiam tego aktora,zakochalam sie w nim wlasnie po roli Angela...byl taki meski i bohaterski...ale bardzo mi sie pozniej podobal w filmie "Walentynki",tez super rola i zaskakujace zakonczenie :D

paula_angel_2

agenta z Kosci ;)
chociaz podobała mi sie jego gra w Buffy ;)

paula_angel_2

Myslę, że Boreanaz jest facetem typu "im starszy, tym lepszy" :)
W "Bones" z sezonu na sezon wygląda coraz lepiej, apetyczniej, inteligentniej itp. Mniam:P

paula_angel_2

Oczywiście, że w roli Booth'a. Wydaje mi się, że z Emily się jakoś lepiej prezentuje:-)

paula_angel_2

On mi się w każdej roli podoba tak samo :)

paula_angel_2

booth!! booth!! booth!! i jeszcze raz booth!!

paula_angel_2

jako angel i angelus :) totalny kontrast miedzy tymi 2 postaciami :) a obronil sie pieknie :)

Ang3lu5

chyba wolę go jako mrocznego wampira.
agenci FBI nie mają tyle tajemniczości i są bardziej przewidywalni ;].

panna_niesmiala

ANGEL I ANGELUS!!!!!!!!!!!!! nie przepadam w ogole za serialem KOści ...ogladam go tylko dlatego ze David tam gra..a Aniola Ciemnosci ogladalam z rozkosza;)

jamiedavied

Jako Angel był naprawde niezły-świetnie pasował do tej roli ale obecnie wole go jako Bootha. Chyba nabrał umiejętności przez tych kilka lat bo aktorsko teraz wypada lepiej ;) W ogóle on zawsze miał w sobie "to coś" i nadal to ma-nie można zaprzeczyć, bez wzgledu na to czy komuś jego gra sie podoba czy nie. Mnie osobiście sie podoba, może to nie Al Pacino ale nie jest zły (w przeciwieństwie do wielu innych "gwiazd filmowych"). ^_-

_Anika_

grając anioła w buffy dało sie odczuć że lubi grać tę postać. Postać anioła była b.tajemnicza i przez to serial dostał wątku "ciemności"

v1taly

Oczywiście Booth !!! Boski !

paula_angel_2

Jasne, że w roli Angela, zabojczo przystojnego wampira :)

paula_angel_2

najlepszy był jako wampir Angel i do tego młodszy:D

paula_angel_2

Mi się podoba bardziej w roli Bootha ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones