Daniel Radcliffe

Daniel Jacob Radcliffe

8,1
55 703 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Radcliffe

dan odpisal mojej kolezance na list... i wiecie o czym bylo napisane?? - glownie o premierach ... :/ byl napisalny nakomputerze a na komcu jego podpis . napewno to pisal jego czlowiek od korespondencji ... mnie obchodzi on a nie jakies tam premiery ! :)

użytkownik usunięty
parvati1989

Bardzo bym chciala jego adres. Obecnie przebywam w Anglii. Ktos ma jego adresik?
Ola P

użytkownik usunięty

ja pisalam do niego list ale nie na jego domowy tylko do sploki filmowej :) i jak fajnie jest w angli? tez bym bardzo chciala atam byc w przyszlym roku moze pojade

użytkownik usunięty

Super jest zajebiscie no ale widzalam jego biuro ale podano na aresie ze mieszka w domu i to okazalo się ze to by jakis wierzowiec. Ci surwysyny portafia nie zle oszukac na tych gazetach

użytkownik usunięty

Super jest zajebiscie no ale widzalam jego biuro ale podano na aresie ze mieszka w domu i to okazalo się ze to by jakis wierzowiec. Ci surwysyny portafia nie zle oszukac na tych gazetach
ola o

użytkownik usunięty

Ale nigdy go nie zobacze. oh jak o tym marze do lodynu jest 60 mil stad gzdie mnieszkam ola p

użytkownik usunięty

Może ktos na tej stronie podac jego adres.
Ola P

użytkownik usunięty

Byłam nie dawno znowu w londynie i co prawda widziałam rupeta grinta.
I WIECIE CO? JEST W ŚREDNIM WZROŚCIE I MA DUSZE WŁOSY. a WYGLĄDA JAK OSTATNI NADRAEDNY DIABEL. CO PRAWDA MOZNA UJAC ZE WYGLADA JAK DZIEWCZYNKA. aLE BYLAM PODNIECONA JAK GO ZOBACZYLAM. ODLOT NA 100%. DALEJ NIE NAPISZE DOWIECIE SIE KIEDY IDZIEJ. ALE WAM POWIEM ZE JESTEM 15LATKA DALEJ NIE POWIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Pozdrawia Ola P z Anglii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones