Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Jest dużo młodych aktorów, którzy grają dobrze i są bardzo utalentowani jak np. Dakota. Szukam z ciekawości dziecięcych gwiazd, może mi podpowiecie jakieś naprawde utalentowane, powiedzmy do 14 lat...

rose_3

-Jodelle Ferland
-Skye McCole Bartusiak
-Hallie Kate Eisenberg
-Abigail Breslin

Dexter

Dexter, jak napisałeś o Hallie Kate Eisenberg to akurat natrafiłam przypadkowo na film z nią "Człowiek Przyszłości". AnnaSophia Robb też ma szanse na kariere i super śpiewa.

rose_3

AnnaSophia Robb
Elle Fanning (I).

Sądze, że oprócz Dakoty i jej siostry (Elle) to właśnie AnnaSophia ma szansę na olbrzymią karierę. Już ma spory dorobek filmowy.

Kung_Fu_Master

Dokładnie też tak myślę ta trójka ma wielkie szanse podbić hollywood.Dakocie idzie najlepiej,bogata filmografia,ciekawe filmy na koncie ale Anna też dobrze sobie radzi.Jestem ciekaw jak wypadła w Plagach to chyba jej pierwsza mroczna postać jaką zagrała.Dakota podobną postać(Siła Strachu)zagrała świetnie.A co do Elle mogła by zagrać jakąś większą rolę bo jak narazie gra jekieś małe epizody.

Przemas

Dakota bierze wszystkie lepsze role, ale Elle jest jeszcze młoda i napewno jeszcze zdąży zrobić kariere.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones