Courtney Love

Courtney Michelle Harrison

7,5
1 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Courtney Love

Jeżeli ktoś widział przynajmniej 2 filmy z jej udziałem, wie, że jest naprawdę bardzo dobra.
Polecam choćby 24 godziny czy 200 papierosów, nie wspominając już o reszcie.
Podejrzewam, że tępe pseudo fanki, które interesują się teoriami spiskowymi, ale nie znają
więcej niż 5 utworów tego zespołu nie widziały żadnego filmu z jej udziałem, a naprawdę warto.

Ocena 6,0 to zdecydowanie za mało, zasługuje na minimum 7,0 bo jej zdolności aktorskie są
na całkiem dobrym poziomie. Tylko co z tego jak tępe, głupie i bezmyślne 13-latki dały jej
najniższą ocenę i zaniżyły jej ogólną ocenę.
Szkoda, bo pomimo, że sam za nią nie przepadam to jestem w stanie oddzielić pewne rzeczy i
docenić to, że jest całkiem dobrą wokalistką i aktorką.

wwwteenspiritpl

pseudo fanki?? a co ty seksistą jesteś? prawda o Courtney Cię boli? sam wychodzisz na psycho pseudo fana..OGARNIJ SIĘ!!! jeszcze nie jest za późno, trzymam kciuki :)

gimli_gloin

Racja, że głupota nie dyskryminuje płciowo i może dotyczyć każdego, ale z resztą wypowiedzi wwwteenspiritpl się zgadzam. Co nie znaczy, że popieram każdy życiowy wybór Courtney - skoro jednak głupoty czy wręcz okrucieństwa popełniane przez Kurta (morderstwo kota sąsiada) nie przeszkadzają w jego pozytywnym odbiorze milionom fanek, to czemu miałabym inaczej patrzeć na Love?