Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 799 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

Jest wspaniałym aktorem i przedewszystkim wszechstronnym , grał nie tylko amantów i naprawdę nie ważne co mówił o roli Darcego, ważne że stworzył niedościgniona kreację.Jest dumny,wyniosły kiedy taki właśnie powinien być, a to jego spojrzenie gdy Lizzy gra na pianoforte w Pemberly wyraża taką miłość i czułość ,że dreszcze przechodzą.
W nowej wersji Darcy nie jest ani dumny ,ani wyniosły ,ani twardy i zdecydowany,raczej skomlący skrzywdzony zwierzaczek.Budzący litość a nie podziw i szacunek,niestety.

grazia1119

Popieram w 200%. Stworzył Darcy'ego takiego, jak przedstawiony został w powieści. Przecież tytuł to duma i uprzedzenie, i chodziło tu o niego właśnie. Już gdzieś napisałam że nowy Darcy kojarzy mi sie z Heathcliff'em z Wichrowych wzgórz" , nie tylko wyglądem ale i zachowaniem, czyli z człowiekiem ubogim nieszczęsliwie zakochanym w kobiecie z wyższej sfery, ktory chodził na wrzosowiska wyć.

użytkownik usunięty
kitek2

"ktory chodził na wrzosowiska wyć"
Dooobre :D.

Popieram wszystkie moje poprzedniczki!!! Fanki DiU z 1995 roku trzymajmy sie :P!!!!!!!!!!! Nowy film moze sie schowac:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones