Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 799 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth
kamilakamila

obejrzysz "Dumę i Uprzedzenie" z 1995 roku i zmienisz zdanie ;)

moniax_3

To ty chyba brzydkiego faceta nie widziałaś. Ah, zapomniałabym, że tobie podoba się tylko Johnny.

CristineHolly

No nie przesadzajmy..Brzydal to jest zac efron a colina dobrze nie znam,ale wyglad jest spox

Bodysnatchers

Jaki znowu brzydal...?

I jeszcze ten jego akcent... ;)

moniax_3

mrrr, żaden brzydal ;)
Sama jestes pewnie brzydal :p

kamilakamila

Sam(a) jesteś brzydal ...............................................

roxana33

Colin jest jednym z najprzystojniejszych brytyjczyków. Nie bez powodu stał się uwielbiany w 1995 roku:) ta słynna mokra koszula pozdro:)

IzaBella

Teraz mi się ta koszula, a zresztą cała ta scena przypomniała... Zgadzam się, zdecydowanie NIE jest on brzydalem :D I angielski, piękny akcent... Czegóż więcej żądać? :D

aga_92

Colin Firth brzydki ?!! Co to za bzdura? Jest przystojnym aktorem.
I ma fajny akcent..

kamilakamila

zgadzam się.. w dumie i uprzedzeniu boski! Akcent jest cudny..

kamilakamila

oj oj, widać że nie oglądałaś serialu DiU
rozpływam się na sama myśl o tym xD

LiQ

Yyyyyyyyyyyy (zachwyt), wczoraj oglądałam kolejny odcinek "Dumy i uprzedzienia". Jestem zachwycona, jak on wyglądał po wyjściu z tego stawiku.... :))))))))

CristineHolly

Stawik ach stawik :>. Wczoraj obejrzałam ostatni odcinek i jeszcze bardziej się utwierdziłam w fakcie, że jest cholernie przystojny xD

Naley

Colin jest najcudowniejszy.jego uśmiech jest rozbrajajacy, ma w sobie to ,,cos"
ta fotka mowia sama za siebie:
http://www.teilani.de/odb-wetlook.jpg

kamilakamila

yyy... to miało być śmieszne czy zabawne?? Post jak najbardziej nie na miejscu.

midori_

Jaki znowu brzydal ?! On jest przystojny, seksowny, ma w sobie TO COŚ i do tego jego akcent jest powalający ;D jak oglądam z nim film to nie ma żadnej mowy o lektorze. Po prostu muszę się nasłuchać tego angielskiego akcentu.

enigmatique92

Hyyy BRZYDAL? ubodlo mnie to w samo serce...jak tak mozna o nim mowic...jest uroczy,slodki i piekielnie przystojny a kto tego nie widzi ma duuzy problem ;P

użytkownik usunięty
bara_2

Dokładnie a ta mokra koszula powinna dostać oskara...jest sexi(nie koszula tylko Colin;)... jego magiczna powaga mnie powala :* Nie mam słów, co do niego...brzydki...hmmm...dziwne...według mnie jest świetnie zbudowany...te oczy...ten uśmiech...masakra.
Uwierz mi...nie na każdym mokre koszule się tak świetnie opinają...:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones