Clive OwenI

7,9
26 801 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clive Owen

Clive powinien zagrać nowego bonda bo idalnie pasuje. Pojawia się w krótkiej epizodycznej rólce w filmie Różowa pantera jako agent 006, Super epizod który pokazuje że Clive byłby świetnym bondem, było robione chyba jako swoisty żart.
Z drugiej strony filmy z bondem są raczej mało ambitne i może to Owenowi wyszło na dobre...

Randall

Clive Owen bylby idealnym Bondem! Swietnie sie sprawdza w rolach chlodnego i opanowanego agenta o kamiennej twarzy - po "Planie Doskonałym" jestem tego absolutnie pewien. Myslalem tylko, ze jest amerykaninem, ale odkad sie dowiedzialem, ze jednak Brytyjczykiem to glosuje rekami i nogami za zatrudnieniem go do roli Bonda! 10x lepszy od tego blondasa

Randall

O cholera, macie rację z tym Bondem. ;) Ale ja nie jestem przeciwnikiem Craig'a, więc nie narzekam... ;)

Randall

człowieku masz racje w 100%!! bylby idealny! wyslijmy petycje do jej krolewskiej posci w tej sprawie! warto...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones