Clint Eastwood

Clinton Eastwood Jr.

8,9
76 034 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clint Eastwood
Juby__

................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ .............................. your flat line

Juby__

I don't want to live on this planet anymore. Za to mam ochotę splunąć na ciebie z pogardą, dokładnie jak Eastwood.

Resvain

w gran torino:)

wsrh666

dokładnie tak ;]

wsrh666

Albo jak Josey Wales :)

Juby__

ja też

Juby__

sama nazwa mówi "Eastwood" - wschodnie drewno

gowniarz_wyniosly

Ciekawe ,które drewno tak patrzy, mówi i pluje Ci w twarz ?

Juby__

a my nie.

Juby__

co nie zmienia faktu że go lubie :P

Juby__

Wyjdźcie z jego westernów. Owszem, u Sergio Leone ma kamienną twarz, ale w komediach już nie. A w 'Firefoxie' ma znakomity moment, kiedy siedzi w kasku w samolocie, a z miny i tak widać: 'o k*rwa, w co ja się wplątałem, mamusiu, weźcie mnie stąd!!!'