Clint Eastwood

Clinton Eastwood Jr.

8,9
75 027 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clint Eastwood

daję mu ocenę 6/10 tylko i wyłącznie dla tego że wyreżyserował jeden z najlepszych westernów Bez przebaczania

CordellWalker

co boicie się słów krytyki?

CordellWalker

Nie, każdy twoje zdanie ma w głębokim poszanowaniu.

Pieter1993

Ten klient to jakiś kretyn. Prowokuje w różnych miejscach krytykując wszystko co znakomite i chyba uważa, że jego racje powinny być racjami innych. Stary podczas stosunku był chyba wk...ny i zasiał przez przypadek chodzące ziarno niezgody.

CordellWalker

Trudno nie doceniać Naczelnego Kowboja Ameryki, ale z całym szacunkiem, do Eastwooda to mu daleko.

użytkownik usunięty
CordellWalker

Clint Eastwood - reżyser, producent, scenarzysta, kompozytor i aktor.
CordellWalker - pomiot bagienny i smoluch, który nic nie włożył do zasobów światowego kina.

Taka jest moja opinia. Pozdrawiam rybonie.

Szacunek dla Clinta jak i Johna. Obie te postacie są już legendarne a prawie każdy wyreżyserowany film przez Clinta to klasyk albo dzieło co najmniej dobre.
pozdrawiam

użytkownik usunięty
abrix

Zgadza się. Od 2003 roku Eastwood tworzy praktycznie same rewelacyjne filmy:
2003 - Rzeka tajemnic.
2004 - Za wszelką cenę.
2008 - Oszukana.
2008 - Gran Torino.

Niezapominajmy o tych wcześniejszych które też są rewelacyjne :) - zwłaszcza westerny i mistrzowskie pożegnanie z tym gatunkiem zasłużonym dla kina. Oczywiście chodzi o film "Bez przebaczenia" który godnie pożegnał ten gatunek.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
abrix

Dokładnie. Bez przebaczenia to wg mnie najlepszy western jaki dotychczas zobaczyłem. Żadne "Dobry, zły i brzydki" nie był w stanie przebić tego wybitnego dzieła. Muzyka, klimat, gra aktorska, wszystko w jednym calu. Właśnie teraz ściągam sobie ten film, żeby jutro móc go zobaczyć.

Z niecierpliwością czekam na jego najnowszą produkcję, wiem, że Clint nie zawiedzie mnie, tak jak przy wielu innych jego filmach, a wszystko zaczęło się od klasyka - Brudnego Harry'ego, który to leciał na TVN - ie:) Ten film, jak i "The Irishman" w roli De Niro, Pacino, Pesci są moimi najbardziej wyczekiwanymi premierami. Pozdrawiam również.

Miejmy nadzieje że realizacja filmu "The Irishman" dojdzie do skutku i jeszcze raz zobaczymy mistrzowskiego Roberta oraz J. Pesciego.

użytkownik usunięty
abrix

Trochę sobie tego nie wyobrażam od strony fizycznej tych aktorów, bo to są już dziadki trafnie rzecz ujmując, ale cóż, zobaczymy :) Przydałby się ten Oscar dla De Niro, żeby był na równi z Nicholsonem.

To prawda Robert powinien powrócić jakąś wybitną rolą i dostać Oskara > Byłoby to wspaniałe ukoronowanie kariery jednego z najlepszych aktorów w historii.

użytkownik usunięty
abrix

Dokładnie tak. Marzyłby mi się występ De Niro u takiego wybitnego reżysera jakim jest Clint Eastwood :)

Muszę przyznać że to genialny pomysł :) z tego mogłoby być coś wspaniałego.

użytkownik usunięty
abrix

Słyszałem, że Clint Eastwood ma zagrać wspólnie z Jackiem Nicholsonem w filmie opowiadającym o domu starości. Reżyserem ma być Matthew Vaughn (producent Przekrętu, Porachunków, Gwiezdnego pyłu). To mogłoby być coś :)

CordellWalker

Jeśli Clint Eastwood to drewno to John Wayne to beton. Łejnowi dałem 5/10 tylko ze względu na to, że był dość popularny tak jak dzisiaj bracia mroczek, ale trudno go w ogóle nazwać aktorem, chyba, że aktorem jednej miny.

użytkownik usunięty
CordellWalker

jego postacie to twardzi goście,trudno zeby przewracali oczami i robili miny,on nie ma pokazywac emocji

CordellWalker

'wyreżyserował jeden z najlepszych westernów Bez przebaczania' - tu się zgadzamy, a resztę pal licho

TangoAndWaltz

[Swoją drogą - poza westernami panowie dzielą wysoki wzrost i dużą ilość dzieci.]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones