Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 686 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris

Te teksty o Chucku Norrisie są przezabawne, uśmiałam się do łez, ale powiedzcie o co chodzi, jaki jest powód tego gwatłownego zainteresowania jego kopnięciem z pół-obrotu?:P

AnnaEulalia

Ja też bym chciał się dowiedzieć. To stało się nagle, wydaje mi się że zaczęło się od strony internetowej którą ktoś otworzył, niektóre z tekstów naprawdę są śmieszne.

Lemansky

Ciiiii, bo jeszcze sam Czak to przeczyta. OOO, juz zmykam....

Kuchar_a

Ale to już jest globalne...to wszędzie jest...na przystankach sie to słyszy!! Co jest grane!!??

Kristofer

Około 99% osób nie wie że jako pierwszy z Chucka norrisa zaczął śmiać się Conan O'brien w swoim programie...wyśmiewał się i nadal to robi w sopsób bezlitosny - aż miło oglądać ... A ktoś to widocznie w Polsce zobaczył i tak oto powstała mania na śmianie się z chucka :D

Acalia

Nie w Polsce bo ta mania nie powstala w Polsce. Wpisz sobie do gogla "chuck norris facts" a zobaczysz ile tego jest na anglojezycznych stronach.

Lemansky

chuck wydał swoją wutobiografię i o ile dobrze słyszałem, to trszkę w niej naściemniał :) traz ludzie się z niego śmieją :)

AnnaEulalia

chce tylko powiedzieć, że osoba ,która dała animację z podpisem "kopnięcie z pół - obrotu" na stronce a tymi głupimi tekstami przeliczyła się. Tam jest ukazane kopnięcie z całego obrotu.
Ślepi jesteście a powtarzacie jak papugi.

więcej zainteresowanie ta osobą, a nie pierdołami , co na necie znajdziecie
.....

spider_4

Chuckomania wzięła się z bardzo prostego powodu: podobno Chuck Norris wydał swoją autobiografię! Więcej na ten temat na stronie: http://news.mediarun.pl/news/id/13622 [news.mediarun.pl/news/i ...]

sarenka

Jego nowe książki to pt.: " Against All Odds, My Story"
"The Justice Riders "