Christopher LambertI

Christophe Guy Denis Lambert

7,3
5 075 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Lambert

mortal, highlander tez najwyższej półki nie były.. a wydaje się że koleś miał głos, talent, prezencję,
wiec wtf ?

karczewk

dobre pytanie, bo wg. mnie jakby się teraz pojawił w takim wieku jak grał w Niesmiertelnym to byłby bożyszczem tłumu. Człowiek jednej roli + dla koneserów gier Mortal Kombat. Szkoda,szkoda, bo na prawdę fantastycznie grał i postacie poważne i ironiczne, a umieszczali go w jakichś filmach kupowatych. Nawet Ghost Rider 2 nie pomógł.

Redgard

"Mordercza rozgrywka" była dobrym filmem i na sto procent nie nazwał bym go kinem klasy 'B'.

karczewk

"Greystoke: Legenda Tarzana, władcy małp", "Metro", "Zabić księdza" to nie B, ale racja ze to za mało.
Nieśmiertelny na zawsze.

Dude_

Dla mnie "Subway" nie jest filmem klasy B. Ale co prawda to prawda - grywał często w gniotach, choć robił to z wdziękiem.

Wiatrak99

Moim zdaniem to wszystko przez to że podpisał kontrakt na następne części "Nieśmiertelnego" to zadecydowało że został zaszufladkowany do ról w podrzędnych thrillerach klasy B. Trochę go szkoda.

Bondman

Dokładnie, Greystoke to świetne kino. Dodałbym jeszcze "W potrzasku". Nie wiem czy to klasa B, ale według mnie dobry, niedoceniany film. Świetny "mangowy" klimat, jeśli mogę to tak ująć.

Nieśmiertelny i Mortal Kombat? Sean Connery, muzyka Queen, dobry scenariusz. Gdzie Rzym a gdzie Krym, litości...

użytkownik usunięty
goodfiles26

On nie wybrzydzał w rolach przez co podobnie jak Michael Ironside zresztą grali w 1 filmie. Ale na poważnie nie wybrzydzał i imał się masy drętwych filmów przez co z aktora który był na dobrej drodze do dużej kariery zszedł na aktora filmów B.

karczewk

Jest teraz stary może jeszcze zagra w jakimś dobrym filmie na stare lata kto wie...

secundus

Miał niezłą choć epizodyczną rolę w kilku odcinkach "NCIS L.A."

użytkownik usunięty
karczewk

White Material. Świetny dramat.

karczewk

Jak dla mnie jego rola w Beowulf to idealne oddanie tego jak powinien wyglądać wiedzmin Gerald zwłaszcza początkowe sceny walki, a nie to co nam zaserwowali w polskim filmie o wiedzminie totalna porażka :/

karczewk

Fakt, szkoda zmarnowanego talentu. Miał potencjał. Ale tak bywa, że niektórzy aktorzy ze świetnym startem kiepsko kończą. W tym klubie jest m.in. Rutger Hauer, Mickey Rourke (Zapaśnik to wyjątek) i właśnie Lambert.

karczewk

ma podobno zagrać w niezniszczalnych 4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones