Chris PineI

Christopher Whitelaw Pine

7,7
30 791 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Pine

Naprawdę bardzo fajowy z niego aktor. Taki trochę Kenik, ale to dobrze... Uwielbiam go, szkoda, że w tak niewielu filmach dotychczas się zaprezentował, ale na pewnoe po Just my luck to się zmieni

Megane

Zgadzam się, bardzo interesujący aktor, taki typowy anglik :D Szkoda że go tak mało w filmach, ale to dopiero początki. Zapowiada się nieźle, zobaczymy co dalej. pozdro.

owcalp

swietnie gra, a jaki ladny ;> mam nadzieje, ze będzie dostawal coraz wiecej rol;]

Megane

Racja:D

Nie wiem, czy dobrze gra, ale na pewno jest przystojny:D:D:D

Ja go właśnie w Just my luck zobaczyłam, choć wcześniej w Pamiętniku księżniczki 2 grał, ale jeszcze tego filmu nie widziałam :(Ale mam zamiar obejrzeć:D

Megane

Właśnie obejrzałam "Pamiętnik księżniczki 2" i szczerze mówiąc bardzo mnie ta rola zaskoczyła...

Myślałam, że będzie od początku grał słodkiego lalusia, a tak nie było...

Szkoda tylko, że w sumie niewiele sobie pograł:( Aż by się chciało jeszcze:P

Mam nadzieję, że będzie dostawał nowe propozycje ról i pokaże się z jak najlepszej strony, ale nie ukrywam, że najchętniej zobaczyłabym go w kolejnym romansidle:D

A wyczytałam gdzieś, że ma zagrać w trillerze(a może już zagrał-sama nie wiem:P)

Megane

Wszyscy macie rację!!!
Kurde czemu ci najfajniejsi aktorzy są mało znani i mało o nich wiemy.Mam do was wszystkich prośbę! Jakbyście mogli mi przesłać wszystkie informacje o nim to bym była w niebo wzięta. Kontakt:
GG: 8291693
e-mail: merymiczek@buziaczezk.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones