Chris EvansV

Christopher Robert Evans

8,3
90 499 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Evans

Hej czy to prawda, ze jego dziewczyną jest Christina Ricci??? Czytałam tak w "Barwo girl" Jeżeli to prawda to chyba się powieszę!!!!! ;( Ona jest taka okropna!!!!
BŁAGAM ODPISZCIE!!!! ;(:(:(

Ciuszek

To nie może być prawda !!! , a w gazetach jak Bravo itp. piszą różne rzeczy...ostatnio przeczytałam że Pussycat Dolls tak naprawde sie nie nawidzą i nie są już grupą , a jednak są . Po za tym trudno jest wierzyć takim gazetą , bo nie sądze żeby choć ani jeden wywiad ich reporterki z jakąś sławną gwiazdą był prawdziwy ...

Brooke_3

NO cóż...mam nadzieję że to nie prawda....zresztą Chris nie wybrałby takiego "oblecha" na swoją dziewczynę...;) heh....
Jak kiedyś przeczytam jakąś podobną bzdurę to dam Ci znać ;)
Buziaki dla wszystkich fanów Chrisa ;*

Ciuszek

Ja czytalam ze zaczal spotykac sie z Alison Lohman-tak bylo napisane na film.onet

Mona

ja myślę, że jest gejem

http://srecenzje.blox.pl/2011/07/Captain-America-The-First-Avenger-Captain-Ameri ca.html

Brooke_3

czytajac etykiete proszku do prania dowiem się więcej o tym co się dzieje na świecie i w Showbiznesie, niz z tej gazety. ile masz lat? 17, 16? ja mam 14, i nie czytam tego gówna. a nawet jesli z nią jest, co z tego? ja mam większe zmartwienie, matthew Bellamy podobno chodzi z Kate Hudson - ha, i co? Nic. nie mam zamiaru sie wieszać, mimo że go uwielbiam. ( jest świetnym muzykiem. A Evans jest świetnym aktorem. Tak samo jak Rathbone. Ma świetny głos. NIE NAWIDZE ZMIERZCHU. Ugh. )
Więc lepiej zrób tak. - zacznij żyć własnym zyciem, ok? Zostaw to bravo, zostaw twista.... weź się za rzeczy powazne. ok?
(Ps. to nie miało byc do ciebie, ok? So.... sorry and stuff. It wasnt meant to be you. cheers )

Ciuszek

eeee tam !!! , nie piszcie z kim sie spotyka , ja tam chce żeby on był z Jessicą Albą i koniec !!! hehe

Brooke_3

Jesss jest z Justinem

za krótki za krótki

Mona

Cześć Mona, tak się zastanawiam czy ty na serio bierzesz udział w tej konwersacji czy tylko byłaś pijana, bez urazy ale one dyskutują w sposób podobny co wtedy na forum Ewana. A jak przeczytałem że jedna z nich się powiesi bo Evans jest z kimś tam to musiałem setke walnąć zeby nie zwariować bo to już nawet smieszne niejest:/

Ciuszek

Mona nie chodzilo mi o jessice biel hehe , tylko o albe :)

Brooke_3

Matt-ja nawet nie oglądałam żadnego filmu z Evansem...weszłam tylko na jego profil bo tak wszyscy go chwalą i tak zaczełam rozmawiac-a swoją drogą nie było cie dawno u Ewana

Mona

Wiesz jeśli chodzi o Evansa to jest taki typowy laluś, grał w filmach dla nastolatek głupich no i ostatnio Fanstastic Four, jedyna rola ambitniejsza godna uwagi to rola Sida w filmie "London". A u Ewana dawno nie byłem bo wiesz czasu jakoś nie mam na siedzenie na filmwebie, jak już siedze przy kompie to robięróżne rzeczy a Ewan i tak dla mnie bedzie zajebistym kolesiem i nic tego nie zmieni, nawet rola u Uwe Bolla (ptfu ptfu, odpukać)

Mateo_SF

Aaaaa :D No tak fantastyczna 4...wszyscy mi go zachwalali, a ostatnio przeczytałam że spotyka się z Allison Lohman-którą bardzo lubię więc chciałam sprawdzić kto to taki ;)Ale fantastycznej 4 tez nie widziałam-bo znowu za albą nie przepadam.. Co do Uwe Bolla, ostatnio przeczytalam, ze wyrezyseruje film Far Cry(tylko nie on!), a kręcić będą w Kanadzie...ciekawe...tropici w Kanadzie :D:D Ewan jest swietnym aktorem, wiec naawet gdyby zagral w filmie Bolla, byłby jedynym plusem filmu :D

Mona

Jesteście THE BEST, jedna mówi, czy to prawda bo pisze w Bravo Girls, a druga "Nieprawda, czytałam i...." xD

BUNCH

Oblecha to jest Mischa Barton a nie Christina Ricci ;/ A tobie gówno do tego z kim on sie spotyka ;/ może myslisz że wybrałby ciebie ... albo nie lepiej niech sobie znajdzie cycatą laseczke z mózgiem wielkości orzecha ;/

Sidewinder

O wow...znalazł się znawca piękności i mądrośći...;/;/;/

Ciuszek

Mulholland Dr. ma jednak tutaj najwięcej racji...
Czytajcie dalej Bravo, Bravo Girl itd., itp., oby Wam się tylko móżdżki nie napracowały zbytnio...

freepick

Hahaha odezwała się wrzystko wiedząca ;] tylko czekaj aż Chris zadzwoni do ciebie i zapyta z kim ma chodzi żebyś była zadowolona....

Sidewinder

Najpierw musiałby jeszcze wiedzieć o jej istnieniu...

Ciuszek

Ambitna lektura to Twoje Bravo hehe i co tam jeszcze wyczytałas?

davidoff85r

ahaaa a nawet jak by byla jego dziewczyna to co? Kobieto (nie sorry bo Ty czytasz bravo wiec dziewczynko) on takich jak Ty pewnie ma na peczki wiec napewno nie zwrocil by na Ciebie uwagi...zyj dalej na wyspie fantazji o nazwie KIEDYŚ BĘDĘ...moze napisz do Bravo

davidoff85r

a ja czytałam w Filipince,ze Chris jest teraz z Jolą Rutowicz!Nie chce mi się w to wierzyc bo widuje sie go podobno z Christianem Ronaldo:(

Ciuszek

cytat z bloga ciuszka: "Święta to czas radości...Ja już nie mam się z czego cieszyć...Straciłam sens życia.... " czy to z powodu Christiny Ricci?? :D

Ciuszek

jak można czytać Bravo?! ;/ To Twoje największe zmartwienie? Współczuję...

Ciuszek

1. Mam prawo czytać co mi się podoba! A wy mówcie co chcecie...Ciekawe co wy czytacie? "Playboya" xD
2. Do "Sowy" Tak, miałam takie zdanie na blogu, ponieważ w wypadku samochodowym zginął mój starszy brat (stało się to przed świętami 22.12), więc to akurat nie jest twój interes...
3. Do "davidoff85r" Chłopczyku, może nie zwróciłby na mnie uwagi, ale czy ja gdzieś napisałam, że chciałabym aby to zrobił??? A poza tym-Jest dla mnie za stary :P

Do rezty, która chętnie jeszcze po mnie "pojedzie"
Odczepcie się!!!!

Ciuszek

"Mam prawo czytać co mi się podoba! A wy mówcie co chcecie...Ciekawe co wy czytacie? "Playboya" xD"

A czytałaś kiedyś artykuły w Playboyu? Chociaż nie jest to Reader's Digest, napewno są bardziej wartościowe, niż w Brawo.

Poza tym, to jego sprawa z kim chodzi. Zazdrosna jesteś? ;P Dla mnie, mógłby nawet ożenic sie z wielbłądem i jako aktor, czy osoba, nie zmalałby w moich oczach, bo to nie ma nic do rzeczy.

IMO Christina Ricci wcale nie jest brzydka ;)

Ciuszek

Do ciuszek "3. Do "davidoff85r" Chłopczyku, może nie zwróciłby na mnie uwagi, ale czy ja gdzieś napisałam, że chciałabym aby to zrobił??? A poza tym-Jest dla mnie za stary :P" kolezanko chlopców to szukaj w agencjach towarzyskich albo w Bravo. POZDRO

Ciuszek

Jak Chris jest dla ciebie za stary to ile ty masz lat? 10?

Ciuszek

Co za GLUPIE NAWIEDZONE panienki :/. Skad wy zescie sie urwaly ?, z ksiezyca ??. Co Was do cholery obchodzi z kim on jest ??.Wasza to sprawa ??. Idzcie sie normalnie leczyc a nie zatruwac forum takimi bzdetami :/:/

Shagohad

Bez kitu, ja nie wiem jak można na forum publicznym takie kipiące głupotą posty pisać.
I zgadzam się, idźcie się leczyć i czepcie się swojego życia, bo chyba każdy posiada swoją prywatność i ch*j Was ma to obcxhodzić. To, że on jest gwiazdą nie usprawiedliwia Was, żeby pierniczyć takie głupoty.

Drg_

No, dobra skończcie...;/;/;/
Jak to takie głupoty, to po co je komentujecie?!

Ciuszek

OMG, co tam pokoj na świecie, albo patologie i molestowanie nieletnich, pedofilia czy terroryzm skoro on sie spotyka z christina ricci.

użytkownik usunięty
taka13

A ja lubię Christinę Ricci. :)

taka13

Taka13 - "zrobiłaś mi dzień" :D
Leżę i "kwiczę" :D

Ciuszek

Nie masakrujcie bani i nie czytajcie takich szmatławców!!!

Ciuszek

Tak, zrób to. Proszę.
Albo przynajmniej odejdź od komputera.
Na zawsze.

amaunet

Haha ale żal;p puste małolaty urządzają sabat czarownic. To już nawet nie jest komiczne.

Ciuszek

O k__wa, Ciuszku, że tak powiem, jesteś The Best! Normalnie wymiociny mi paszczą wyleciały.., wszystko pofrunęło prosto w stronę Twojej GŁUPOTY niestety.

Ciuszek

Może se pomarzyć o Christinie, a Ty Ciuszek nie komentuj już niczego w życiu!

Ciuszek

Macie:
http://www.whosdatedwho.com/celebrities/people/dating/chris-evans.htm
tu jest napisane z kim aktulanie się spotyka. Choć uważam, ze ta kłótnia jest żałosna, nie wiem ile macie lat ale celuję, że 12.
A co do Christiny ... tego gościa widziałam może w 2 filmach,a Christinka to bardzo dobra aktorka o ugruntowanej pozycji.
Nie gryźcie się o niego.
(mój post nie dotyczy osób negujących tę rozmowę :) )

Ciuszek

AHHAHAHAHAHAHAHAHHA nie, o nie, to sie nie dzieje naprawde :D:D:D:D ahhahahaha umre zaraz ze smiechu. Pozdrawiam ludzi z tego tematu :D

Ciuszek

Widzicie datę tego komentarza?
2 LATA TEMU! xd

Już nie orajcie. ;)

Ciuszek

no widzimy, a co zmienilo sie cos u ciebie?

Ciuszek

Aha. I Scrablex: Niestety twoje rzygi do mnie nie doleciały, musisz przesłać pocztą. (;

Ciuszek

moim zdaniem on by pasował do Odette Yustman....thats all

użytkownik usunięty
Ciuszek

Uśmiałam się czytając posty niektórych. Chris Evans ma prawo spotykać się z kim chce to Jego życie a Christina może i jest taka piękna ale czy to się liczy jak facet pokochał ją taką jaką jest to chyba dobrze

To na tej samej zasadzie jakby facet ci powiedział sorry ale nie wyglądasz jak Jessica Alba więc nie będę Twoim chłopakiem

Ciuszek

o ja pierdole, za przeproszeniem, ale to zalosne.
straszne, ze aktor ktorego nigdy nie zobaczysz na oczy spotyka sie z kims
kogo tez nigdy nie zobaczysz, nie ma to jak żyć życiem wielkich gwiazd i
plakac jak spotykaja sie z laskami.
nie macie ciekawszych rzeczy do roboty?

Ciuszek

Ha Ha Ha, chyba wkleję to do "Najlepsze cytaty użytkowników FilmWeb" :D

Cryworld

no według moich źrodełto cos tam miedzy nimi bylo...ale ja w to nie
wierze...
a to moje źrodła...
http://www.whosdatedwho.com/celebrities/people/dating/chris-evans.htm
Tak ogółem fajna stronka...polecam :)

monicalol2

Debilny temat, debilne wypowiedzi :) Bravo girls to jeden wielki "szit". A
z resztą, co was do cholery obchodzi z kim się spotyka ? Jeśli ją kocha, to
i może to być nawet oblech. No ale nic ;) Sw33T dziewczynki myślą, że ją
powyzywają, Chris to przeczyta, rzuci ją i zakocha się w nich...przykre :(

MoDEddie

to nie jest przykre, to jest śmieszne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones