Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam

8,2
25 362 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Hunnam

Co on ze sobą zrobił w "Ludzkich Dzieciach"?! DREDY?! Z koralikami?! Nie! Przecież wygląda tam jak totalny kloszard *rofl*

Verauko

no i co z tego że dredy? widać że stara się dopasować do granej przez siebie roli i poświęca się aktorstwu, daje z siebie 100%. Czy to źle? to chyba lepiej że przyjmuje ciekawe role a nie jakichś pieknisiów z komedii roamntycznych...

użytkownik usunięty
Fluorescent

DREDY-w 100% pozytywnie...
filmu jeszcze nie widziałam...
ale dredy to sama może sobie zrobię ;]...
co Ty masz dziewczyno do dredów?!

p.s.i tak zapewne wygląda nieziemsko...

ja nie mam nic do dredow. lubie dredy, lubie gosciow w dredach... tylko za tamte dredy co ma charlie wygladaja conajmniej "nieestetycznie". to mam do tych dredow. on naprawde wyglada jak zul XD... a moze gra zula? jezeli tak, to bije sie w piers! charakteryzator sie dobrze spisal *lol*

Fluorescent

czy ja sie czepiam ze wybiera role malo charakterne? ze nie wybiera rol pieknisiow? moze i poswieca sie aktorstwu, i dobrze, ale ostatnio wybiera role, ktore naprawde go szpeca (albinos we "wzgórzu nadziei", posiniaczony, lysy chuligan w "hooligans", a teraz dredziasty a la 'kloszard' w "ludzkich dzieciach"). nie kwestionuje tego, ze wybiera kiepskie role czy cos w tym stylu, wrecz przeciwnie, podoba mi sie, ze chwyta sie takich propozycji. to go czyni dobrym aktorem. teraz juz tylko brakuje aby zagral goscia z 30kg nadwaga... moze wkrotce sie tego doczekamy :P

Verauko

Eeeej w Hooligansach wcale nie był:
a)łysy
b)posiniaczony

Wiesz jaki był?:
a)IDEALNY :)

Zresztą łysy i posiniaczony też by był idealny :)

użytkownik usunięty
Charlies_own_

hehe ;d

Charlies_own_

oj, toz byl posiniaczony. wciaz mam jeszcze przed oczami ta wielka fife pod jego okiem :P
no dobra. lysy nie byl. mial jakies tam wlosy... dlugosci 2 mm :PP

Verauko

i może sobie wyglądać jak żul, może grać role które go szpecą, bo przecież my i tak wiemy jak on wygląda naprawdę ;P a najwazniejsze jest to żeby był uważany za aktora charakterystycznego, a nie pospolitego :)

użytkownik usunięty
Fluorescent

charakterystyczny aktor -ROSALES ;p;p;p

wspomnienie o W.B.?? ;)

użytkownik usunięty
Fluorescent

ach taaak :)

jaki rosales? nie znam nikogo takiego...

Verauko

Łysy, biały czy z dredami - Hunnam zawsze wygląda wspaniale. Cóż, w końcu jest dziełem sztuki, a im wszystko wolno ;))))
Pozdrawiam

Lady_Rotwang

troche obiektywizmu. prosze.
...
taki oto jest efekt zauroczenia aktorem...

Verauko

Widzialam film. Jestem zachwycona, no ale w koncu Quaron to jeden z moich ulubionych rezyserow :)
jezeli chodzi o hunnama to chlopak duzo sie nie nagral w tej produkcji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones