Channing Tatum

Channing Matthew Tatum

7,7
48 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Channing Tatum

on nie jest gejem, jak masz cos do niego do do mnie tez.......... jest booooski!!!!po prostu zazdrosc sie szerzy wsrod mlodziezy!!!!
jest za wspanialy jak na geja,....

nikt_12

I co już masz mokro ?

Potezny_szescianin

za chwile ty mozesz miec
.cos ci nie pasuje to sie nie wpiepszaj.

nikt_12

Jaki gej ??! hahahaha!! Przeciez on jest z Jenną Dewan :D śliczny jest :) Zgadzam sie z Tobą :))

Bartusss

no wreszcie jakas rozsadna osoba:)))ciesze sie ze takie istnieja jeszcze:)))pozdrowionka

nikt_12

Nie, ty tylko żartujesz, prawda?


Tak, mam coś do niego, więc do ciebie też? Co, ustawisz się ze mną w parku i będziemy się bić, czy zbluzgasz mnie tak, że zablokują ci post?


Jaka zazdrość? Mam mu zazdrościć odstających uszu, czy drewnianej gry?


I ty chyba nie widziałaś "booooooskich" aktorów.A nawet gdyby był gejem, to co, powiesisz się na gumce od majtek?


Nie będę pozdrawiać, bo nie mam kogo, chyba tylko Potężnego Sześciana, bo sa ludzie z którymi mozna porozmawiać na poziomie, ale ty sie do takich nie zaliczasz.

veritas

Wiesz nie znasz mnie i nie wiesz czy mozna ze mna porozmawiac,nawet nie wiesz jak tacy ludzie jak ty nie potrafia oceniac ludzi.Po prostu to ze wyrazilam swoje zdanie nie znaczy ze ty masz to od razu krytykowac... kazdy ma inne ,no nie?? Ja osobiscie zaluje swojego zdania ,ktore wyrazilam na temat Channinga,bo po prostu juz nie mam aktora ,ktory jest dobry..Ale coz mozna bledy popelniac.Zdarza sie.Ale wiesz ty totalnie mnie krytykujac wykazales sie zerowym poziomem ...Ale nie chce sie klocic bo to nie ma sensu i jest dziecinne.Sadze ze kazdy na forum obraza innych i udaje cwaniaka,ale w rzeczywistosci jest calkiem inaczej. Przykro mi tylko ze osadzilaes mnie a nawet mnie nie znasz.Totalny kanal...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones