Channing Tatum

Channing Matthew Tatum

7,7
48 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Channing Tatum

Co prawda jest znany- w sensie da się go poznać, ale to zwykły Amerykanin i uwierzcie, że nie jest wcale tak popularny w Stanach! Idąc ulicą sam, w czapce nikt nawet nie zwracał na niego uwagi.
Trzeba być chyba tylko Pattinsonem lub Deppem żeby chodzić z ochroną.
On to jest taki Polski Piotr Adamczyk, albo jakiś aktor z M jak miłość- czyli bez sensacji.

lays19_91

Nie wiem jak jest z P. Adamczykiem wd. Ciebie ale jak ja go na ulicy widziałem to był zaczepiany.

lays19_91

Ale jej zajebiście.

gaclav3

ja pierd... ale sie narobiło. niesłychane zobaczyć kogoś znanego na ulicy. zakładanie takiego tematu to poprostu zaśmiecanie forum i nic wiecej. ogarnij sie kimkolwiek jesteś!!!

clown

Hej, clown! - koleżanka lays nie założyła tematu, bo ktoś zobaczył znaną osobę na ulicy, tylko żeby napisać, ze Tatum chodzi bez ochrony i jest normalnym obywatelem.
Pozdrawiam.

lays19_91

Uwierz mi, nie trzeba być Pattinsonem lub Deppem :P "wystarczy" być Zaciem Efronem, Miley Cyrus, Jonas Brothers, Seleną Gomez, Vin Dieselem, Taylor Lautner... Jeżeli mieszkasz w LA i jesteś aktorem bardziej znanym, to tam zawsze ludki z aparatami będą robili Ci zdj. W Ameryce jest inaczej niż w Polsce. Np: książka Harry Potter to ludzie 20 pare godz. siedzieli przed księgarnią poprzebierani za uczniów Hogwartu, aby o 24.00 kupić książke w dniu premiery. Tam ludzie dzielą się na Jackob team i Edwart team, na premiery filmowe przychodzi masa fanów. A w polsce jest zupełnie inaczej: nie ma takiego szaleństwa na pkt. gwiazd. A co do tego, że nie jest zaczepiany http://www.youtube.com/watch?v=4fBu6vnPL2I ... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones