Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 197 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

Cameron wielokrotnie zasługiwała na Oscara, ale nie dostała nawet nominacji. Nie rozumiem tego. Jak można było dać Oscara Gwyneth Paltrow za przeciętną rolę w Zakochanym Szekspirze, a ominąć Cameron za świetną kreację w Sposobie na blondynkę? Wiem, że Sposób na blondynkę to slapstickowa komedia, ale podobała się widzom i miała wysokie noty u krytyków, zaś o Cameron wypowiadano się w samych superlatywach. Tak samo było z Być jak John Malkovich czy Vanilla Sky (innych filmów nie wymieniam, a też stworzyła bardzo dobre role). W Vanilla Sky stworzyła przejmującą rolę, taką jakie Akademia lubi szczególnie nagradzać, a tu znowu nic. Mam nadzieję, że w tym roku w końcu dostanie upragnioną statuetkę za rolę w Siostrach (In Her Shoes). Krytycy i widzowie, którzy widzieli film na próbnych pokazach byli zachwyceni jej grą aktorską. Stawiają ją wśród tegorocznych faworytek do Oscara, a nawet jako główną faworytkę. Ponoć przeszła samą siebie w tej roli. Zaś sam film ma szanse na nagrody w najważniejszych kategoriach (film, reżyser, scenariusz, aktorka drugoplanowa: Toni Collette i Shirley MacLaine). Czekam na niego z wielką niecierpliwością :)

Ja Akademii nigdy nie wybaczę, że nawet nie nominowała Cameron za rolę w 'Vanilla Sky'...A po 'In Her Shoes' dużo się teraz spodziewałam - oby było tak dobrze jak ludzie mówią!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones