Busy Philipps

Elizabeth Jean Philipps

6,5
1 803 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Busy Philipps

wreszcie aktorka, która ma nadwagę, a nie boją się jej pokazywać i co więcej wygląda o wiele lepiej od tych chudych patyków ;)

agniecha_2

A gdzie Ty u niej widzisz nadwagę? Bo ja nie dostrzegam... Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
agniecha_2

Ja też nie widzę nadwagi, same pieprzyki :).

heh nadwagi to ona nie ma ... ale ma troche ciałka :D które dodaje jej tylko uroku :D .......jest zajebista !!!! :P

agniecha_2


Ona ma nadwagę? Nic o tym nie wiem. Normalna, normalnie zbudowana kobieta moim zdaniem.

KROPKA

ey no sorry, jeśli ten temat miał pocieszyć dziewczyny z nadwagą, to chyba stało się odwrotnie ;)

agniecha_2

"Drapie się niewinnie za uchem, nie mając pojęcia co napisać" xD
Ja tam nie widzę u niej nadwagi ;p
Jest normalną dziewczyną, o normalnej budowie ciała xD
Osobiście, nie cierpię dziewczyn wyglądających jak żywe wieszaki, więc w moich oczach, to duży plus ;]

użytkownik usunięty
agniecha_2

ty chyba nadwagi na oczy nie widzialas, busy to zayebista dópa :o

użytkownik usunięty

to raczej wieszaki maja niedowage.

autorce tematu chodziło pewnie o Terminatora,Busy była tam w ciąży i faktycznie wyglądała jak młoda orka,wielki plus dla niej że zgodziła się zagrać

fenix

chociaż chyba jednak autorka coś innego miała na myśli,nie spojrzałam na datę jej posta,w takim razie nie mam pojęcia jak Busy mogła być gruba,pamiętam ją z jakiegoś serialu i nie różniła się figurą od innych aktorek tam występujących

agniecha_2

Hmm...nadwaga? Nie, raczej nie wysportowane cial z tluszczykiem :)
Ale jej to pasuje.

Dreamsnaina

fajna:D

agniecha_2

w porównaniu do patyków to może i ma nadwagę:) btw przyznaję, jest całkiem
fajna:)

agniecha_2

Ludzie! Jaka nadwaga?! Ta kobieta wygląda dokładnie tak, jak każda kobieta powinna wyglądać.Ktoś mówi, że ma "trochę ciałka" - zgoda, ale dlaczego jest to powiedziane jako jedynie mniejsza wada od nadwagi czy otyłości???!! Ona wygląda jak 100% kobieta, tak jak kobieta powinna wyglądać. I to właśnie, moi drodzy.jest w niej najpiękniejsze, najbardziej seksowne i jakże piękne. Wieszaki do szafy, kości dla psa i żadne media, modelki, trendy i photoshopy nie zmienią mojego zdrowego podejścia do tego jak kobieta powinna wygladać (oczywiście, gdyby Busy uznała, że zbyt często jest postrzegana jako obiekt pożądania, a nie np. jako zdolna aktorka, to niech zrzuca wagę i gwarantuję, że zostanie z niej to co sobie zechce minus ponętna kobita).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones