Bryce Dallas Howard

7,4
21 686 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bryce Dallas Howard

Moim zdaniem jest wyjątkowo szpetna. Nie mogę na nią patrzeć. W ogóle wygląda strasznie sztucznie. Jakby miała na sobie maskę. ;) Paszczur.

martuska666

Bryce to jedna z ładniejszych aktorek.
Ja nie mogę patrzeć na takie bzdury? Paszczur? Wnioskuję, iż albo masz jakieś kompleksy, albo żeś paszczura nie widziała...
Ta wypowiedz nie wkurwiałaby mnie tak bardzo, gdyby wypowiadał się jakiś chłopak, ale dziewczyna?

Zostawcie to facetom.

martuska666

Ja również uważam, że jest bardzo ładna. Może nie jest klasyczną pięknością, ale ma w sobie coś. Nie mam zamiaru obrażać Martuski666, ale zgadzam się z Era, że faceci chyba jednak wiedzą lepiej :)

arsengail

Ona jest bardzo ładna i te piersi xD

martuska666

ktoś tu leczy swoje kompleksy ... pewnie paszczur

martuska666

no bez przesady, moze nie paszczur, ale ona nie jest ładna -.-' też nie mogłam na nią patrzeć, bo aż mnie mdliło, jednak zaznaczam, że widziałam ją tylko w "lady in the water", być może w innych odsłonach wypada lepiej.

martuska666

Moim zdaniem jest bardzo ładna. I ma naprawdę cudne oczy ;] Nie wiem, czemu uważasz, że jest, cytuję, 'paszczurem'. Rozumiem, są różne gusta, ale to nie powód, żeby obrażać ludzi ;//

martuska666

ona jest bardzo ładna

martuska666

wyślij nam swoje zdjęcie... pośmiejemy się jak mniemam

firstANDlast

Kto tu się śmieje z kogo kolego....


Oczy ma niesamowite, w Spidermanie 3 wyszła rewelacyjnie, ale widziałem ją w Marking of Spiderman 3 i powiem że się zaskoczyłem jej wyglądem o wiele gorzej wyglądała niż w filmnie.Kiepski uśmiech i jej duże barki są okropne,włosy miała rude i to jakie okropne.Kiedy wspominam ją z filmu to myśle sobie że pomyliem postacie...naprawde..

martuska666

Wyobraź sobie, że widziałam gorsze. Nie jest może miss piękności ale najgorsza nie jest.

martuska666

Na tym zdjęciu wygląda bardzo ładnie. Taka eteryczna, zwiewna. Elf.

Doris_8

No właśnie :)W Kobiecie w Błękitnej Wodzie wyglądała jakby miała sie zaraz połamać. Eteryczna to idealne słowo jeżeli chodzi o Bryce.

Memorial_address

Ona po zdjęciach to Spider Mana dlatego przytyła po zaszła w ciąże !
Przytyło jej sie fakt - http://www.aceshowbiz.com/images/events/JTM-024832.jpg

Ale nie ona jedyna ;p
Melissa Joan Hart też przeszła niesamowita "metamorfoze" kiedy była w ciąży - http://aintha.blox.pl/resource/Melissa_Joan_Hart_pregnant.jpg

Sidewinder

A tak swoją drogą ciekawe jak będzie wyglądała w "Terminatorze"....

Sidewinder

Moim zdaniem aktorka jest bardzo ladna,najwyrazniej niektorzy moi przedmowcy nie widzieli brzydkiej osoby :D pozdrawiam

martuska666

kolejna tępa, zakompleksiona siksa próbuje się dowartościować...

Slasher_McKagan

dlaczego jak komuś się ktoś nie podoba, to od razu rzuca się zarzuty, że ma kompleksy? różne są gusta, nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba. i kobieta tak samo może ocenić inną kobietę, jak mężczyzna.

martuska666

Glupoty. W spidermanie moze faktycznie nie wygladala super, te blond wlosy i make-up, ale w Lady in Water, gdzie byla naturalna, wygladala bardzo fajnie. Jej uroda ma wlanie ten plus - jest bardzo naturalna, zwlasza te ryze wlosy :)

martuska666

ja uważam że ty jesteś brzydsza :-) co prawda nie wiem jak wyglądasz fizycznie, ale nie o twoją brzydotę fizyczną mi chodziło :-)

martuska666

Jest po prostu zjawiskowa, piękno w czystej postaci, szkoda że tak mało gra

martuska666

Mam to samo. Nie mogę na nią patrzeć, odrzuca mnie jej widok. Mam takie same "maskowe skojarzenia".

Pozdrawiam

OneLazyBastard

Akurat w Terminatorze to pięknie nie wyglądała, a co innych filmów to nie wiem.Są różne gusta i guściki, ale dla mnie wyglądała tam jak wieśniara o nudnej urodzie.

martuska666

Wcale brzydka nie jest,po prostu nie mój gust:

http://images.google.pl/images?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial& hl=pl&q=Bryce+Dallas+Howard+++%09&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w&gbv=2&aq=f&oq=

Pozdrawiam

martuska666

nie no najgorsza nie jest, ale w lady in the water wygladała przepaskudnie. w innych filmach jak posiedziało nad nią kilku stylistów, to zrobili ją na laseczke. ale jak sie ogląda zdjecia z róznych produkcji to nie sposób uwierzyć że to jedna i ta sama osoba.
dobry makijaż + fryzura i z paszczaka potrafi zrobić fajną niunie. i myśle ze to własnie taki przypadek. a na tej fotce co jest zamieszczona photoshop też zrobił swoje.

profix

o zapomniałem. tu bez photoshopa:
http://media.photobucket.com/image/Bryce%20Dallas%20Howard/flashace/bryce_howard /BryceDallasHoward2.jpg

róznica konkretna

profix

Ładna i utalentowana.

użytkownik usunięty
martuska666

brzydka? Ona?! Ona jest śliczna! Ma klasę! I nie jest jedną z tych wiecznie wychudzonych hollywoodzkich gwiazdek! Ja ją bardzo podziwiam i jest jedną z moich ulubionych aktorek. Może ty rzeczywiście reagujwesz na wszystko zazdrością? Jest wiele nieładnych aktorek, Bryce do nich nie należy, ale nawet jeśli to ocenia się chyba talent, a nie wygląda, co?! A ja uważam, że ona jest bardzo utalentowana! Pokazała to np w Osadzie i Loss of teardrop diamond

Ładna, ładna :) Bez photoshopa również. Taki typ urody, że może się zarówno bardzo nie spodobać, jak i olśnić "od pierwszego wejrzenia". Coś, dla czego nie znajdziesz substytutu. Coś, jak głos Boy George'a :D

martuska666

Może najpierw pokaż swoją fizjonomię, to sprawdzimy kto jest paszczur... Bryce jest jedną z najpiękniejszych pań jakie mozna zobaczyć w filmach, szczególnie jako blondynka w Spider-manie :)

mutant6

pewnie autorka (autor?) za ideał widzi pamele anderson , bryce DH jest zajebista,tylko ma oryginalną

mutant6

pewnie autorka (autor?) za ideał widzi pamele anderson czy mającą urode srajacego kota jessice albe , bryce DH jest zajebista,tylko ma oryginalną urodę ,przeciez wszystkie najpiękniejsze laski historii kina sa "inne" jak jean seberg czy jane birkin i na próżno szukać wsród nich tandetnych , blondynek ze stucznym cycem...do historii przeszy te co nie muszą uważac przy kichnieciu zeby im cycki nie poodpadały cyce

martuska666

Dziewczyno, zamilcz bo nie wiesz co mówisz.

Dam sobie rękę uciąć że jeśli chodzi o urodę to nie masz z nią najmniejszych szans.

Jest prześliczna.

Stilnes

Ja myślę, że Pamela jest narysowana, bo bez tego makijażu wyglądała jak facet, hehe. Ale Alba jest bardzo ładna i bez tapety też świetnie.

użytkownik usunięty
martuska666

Jest prześwietna ;) Głupotki piszesz

martuska666

zgadza sie jedna z brzydszych aktorek

martuska666

Może pokaż swoją maskę zanim wypowiesz się o kimś w necie. Może i Ciebie ocenią "obiektywnie"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones