Bruce WillisI

Walter Bruce Willis

8,0
89 976 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Willis

dokładnie

A przede wszystkim bardzo przystojny i wesoły.

Również uważam ze Wills jest bardzo charyzmatycznym i fajnym aktorem

bradock

zabójczy numer widziales?

Sparow5

Akurat tego nie widziałem filmu ale widziałem z nim :Randka w Ciemno ,Szklana Pułapka 1-4 ,Ostatni Skaut ,Pole Rażenia ,Ostani Sprawiedliwy ,Barwy Nocy i wiele innych ... Nie chće mi się wymieniać

bradock

zabojczy numer najlepszy z poprzedniej dekady, Sin city i Red tez mocne

użytkownik usunięty

Też go lubię ,ale kiedyś miał lepsze filmy

Kiedyś ogólnie były lepsze filmy. Lepiej się oglądało, a te dzisiejsze, nadmiernie stosowane efekty specjalne, strasznie psują nawet dobry film.

karoman4

kiedyś filmy kreciło się z myślą o widzu a teraz tylko i wyłącznie o piniadzach , czysta komercha sie szerzy i nic wiecej

wojti_venom

Zgadza się. W dzisiejszych czasach filmowcy nie szanują widzów. Liczą się , tak jak to podkreśliłeś, pieniądze, sława. A przecież oni nie robią filmów dla siebie tylko dla nas,prawda?

karoman4

właśnie czas to zmienić tylko jak ?

wojti_venom

Po prostu nie oglądać tych ich wypocin i może gdy zauważą naszą obojętność dla ich produkcji, to zrozumieją dlaczego tak sie dzieje. Albo niech zrobią jakies ankiety czy badania pod tym kątem, np. JAKIE KINO INTERESUJE WSPÓŁCZESNE SPOŁECZEŃSTWO. NA CO ZWRACAMY UWAGĘ I CO CHCIELIBYSMY ZOBACZYC WE FILMACH.

użytkownik usunięty

co to znaczy? wyjaśnij termin i podaj kryteria zastosowania.

użytkownik usunięty

nie odpisuj, zobaczyłem rozpiętość Twoich ocen: 10 oraz czasem 1, nie mamy o czym gadać.

użytkownik usunięty

nuie bierz sobie tego tak do serca to są tylko nic nie znaczące cyferki

albo Clint

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones