Bright Eyes

Conor Mullen Oberst

7,0
2 oceny muzyki
powrót do forum osoby Bright Eyes

15.02.2011 (urodziny Obersta ) - nowa płyta, ostatnia - jak mówi Conor - pod szyldem Bright Eyes, z pewnością nie ostatnia z fabryki Conor Oberst

kasiasaur

w ostatnim wywiadzie C.O. demenruje plotki jakoby płyta Bright Eyes rzeczywiście była ostatnia - więc poprawiam - i wyraża nadzieję, że przy sprzyjających okolicznościach (wystarczających ilościach wolnego czasu Walcotta, Mogisa i jego samego, bo każdy gra jeszcze w innych zespołach) i koncepcji niebanalnej na nowy materiał kolejna płyta może powistać. Tajemnica zamyka się w słowie 'może', więc zostawmy to jak jest i wdychajmy wonne opary nadchodzącego albumu 'The peoples' key'. howgh!

kasiasaur

Dzięki za informację - kamień z serca, naprawdę :)

L_M

ale to dawno było :D

kasiasaur

Noo, wiem ;D. Ale dopiero niedawno znalazłam taką informację, na jakiejś Wikipedii chyba ;). Bo też właściwie od niedawna słucham Bright Eyes, niecałego roku może ;)

L_M

należy się słuchać więcej, polecam :D

kasiasaur

Słucham dużo i na pewno będę słuchała więcej;) Żałuję tylko, że tak późno Bright Eyes odkryłam;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones