Borys Szyc

Borys Michał Michalak

7,0
45 949 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Borys Szyc

jeszcze jeden film z tym pajacem to kolejna trumna dla polskiego kina

q124

Też znawca sie znalaz. Ja Boryska kocham. TO jest taki nasz Marlon Brando 21 wieku. Albo nasz Brat Pit. Najbardziej sweetaśny, cukiereczkowaty amant naszego kina.

Szkoda że tak żadko gra w filmach.

MALA_BETONIARKA

Powinien być w każdym filmie, serialu. W ogóle powinien być wszędzie. Moim zdaniem bardzo dobry z niego aktor. ;)

r3ckless

W Polskich filmach powinno występować dwóch aktorów. TYLKO ONI: SZYC I KAROLAK. Są tak utalentowani i wszechstronni, że zagraliby każdą rolę. Jakby miał np. powstać Polski film o II wojnie światowej to ja tam w obsadzie widzę TYLKO Karolaka i Szyca. Jakby kręcili scenę o desancie w Normandii to w roli Niemców widzę Szyca, a w roli Polaków Karolaków. Zrobiłabym też nową wersję Symetrii bo za mało tam Szyca i Karolaczka. Szyc grałby role więźniów a Karolak klawiszy i całą resztę.

MALA_BETONIARKA

Karolak na klawisza jakoś tak najbardziej mi odpowiada. Do filmów wojennych najbardziej pasuje mi Szyc i Kuba Wesołowski.

r3ckless

Jeszcze mogłabym sie zgodzić żeby niemców grał Marcin Mroczek, a Polaków Rafał Mroczek. Oni też są BOSCY !!!!!!!!!!!

MALA_BETONIARKA

co do Mroczków to nad tym dłużej polemizowała ;p

r3ckless

znawczyni betoniara jestes... tak twoje gwiazdy graja ze kazdy film ma mniej niz 5 na 10. jestes kolejna osoba ktora mozna latwo zbajerowac, jak widzisz tego samego ryja w kazdym filmie to sie przyzwyczajasz i zaczynasz lubiec, to samo jest z piosenkami w radio, beda puszczac az sie przekonasz. ja nie wiem jak mozesz pisac takie brednie. kac wawa najgorszy film razem z bitwa warszawska masz tam swoja gwiazde, najwiecej zebral nagrod za beztalencie.

q124

nie mówię tu o takich filmach jak "Kac Wawa" bo to wiadomo, że to porażka. mówię tu o takich filmach jak "Kret", "Wojna polsko-ruska", ale też takich serialach jak "Trzeci oficer", "Tajemnica twierdzy szyfrów", "Oficerowie". wiadomo każdy ma inne zdanie na ten temat

r3ckless

HAHAHAHAHHA MAŁA BETONIARKA :) HAHAHAHHAA

Schizofrenik_XXI_wieku

taa, bo bez obelg oczywiście się nie obejdzie..szkoda słów.

q124

Nie wiem czy nie zauwazyles ze betoniarka to troll i specjalnie tutaj nakreca. Nie masz w ogole wyczucia kiedy ktos mowi sarkastycznie?

użytkownik usunięty
MALA_BETONIARKA

gdzie ten twój avatar z twoim "ukochanym"?

q124

Zgadzam się z q124. Nie lubię Szyca, ani Karolaka. Znalazło by się jeszcze pewnie kilku innych polskich pseudo-aktorów, których nie cierpię, ale tych dwóch najbardziej.
Każdy ma prawo do swojej opinii.