Borys Szyc

Borys Michał Michalak

7,0
45 949 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Borys Szyc

robi mi się niedobrze, wygląda jak typowy menel spod monopolowego

madrok_626

Popieram...ale coż w Polsce nie ma młodych zdolnych aktorów..ehhh..więc żeby nie robić afery dajmy szyca do głównej roli a i do teo karolaka kota i adamczyka obowiązkowo,a głupie ludzie do kina pójda...

madrok_626

Obraziłeś tym zapewne wielu Żydów.

użytkownik usunięty
_mosquito_

Tezu nie moge na niego patrzec...
Boze dlaczego angazuja do wszytskich filmow jakie powstaja w Polsce ciagle te same niewyjsciowe "mordy" - jak ujal to kiedys pieknie w jakims filmie pan Bogus Linda :)

_mosquito_

To jeszcze Filmweb czy już Onet? Mam nadzieję, że redakcja zajmie się tobą kmiocie z całą stanowczością.

Birke_La_Folle

Ja mam nadzieję, że ktoś zajmie się w końcu żydowskimi nazistami prześladującymi Palestyńczyków. Pewnie myślisz, że jestem antysemitą. Nie do końca. Palestyńczycy to też Semici. Z pewnością nie toleruję i nie mam żadnego szacunku do tych, którzy okupują Palestynę (w skrócie można powiedzieć, że do zwierząt mam większy).

_mosquito_

Już od dawna nie dyskutuję z ignorantami bez podstaw wiedzy o Bliskim Wschodzie. Antysemityzm to termin dotyczący wyłącznie Żydów, od kiedy tylko zaczął funkcjonować. Może wszcząłbyś kampanię o przeredagowanie encyklopedii i słowników jak świat długi i szeroki? Ja też nie jestem islamofobem. W końcu nie boję się pohańców. Porównaj sytuację w nazistowskich z gettach z sytuacją tzw. Palestyńczyków, którzy dziwnym trafem mają największy odsetek osób otyłych w całym regionie. Prawdziwego getta nie zobaczysz, możesz więc wygodnie wycierać sobie gębę ofiarami Holocaustu. Ale zapraszam do supermarketów w Gazie, mają lepsze zaopatrzenie niż my w latach 80. Gdyby głodujący (i to naprawdę głodujący) w Indiach czy w Etiopii mieli dostęp do takich subwencji jak to towarzystwo! No chyba, że "palestyńczycy" wpierniczają te przemycane katiusze i grady - wtedy Izrael istotnie konsekwentnie ich głodzi.

Birke_La_Folle

Antysemityzm może sobie dotyczyć Żydów, ale Żydzi nie są jedynymi Semitami. Arabowie, czy Palestyńczycy to też Semici. Mylisz się. W średniowieczu termin antysemityzm dotyczył i Żydów i Arabów a to że ty i inni to przekręcacie odnosząc wszystko do Żydów nie bardzo mnie obchodzi. Mów za siebie. Żydzi zrobili Palestyńskie Getta, wepchali się nie do swojego kraju i ja jak większość uczciwych ludzi nie zamierzam tego tolerować. My przeżyliśmy dwie okupacje. Palestyńczycy maja swoją okupację i należy im pomóc wypędzić i ukarać okupantów. I tak cię cieszy zaopatrzenie? Człowieku. Za Hitlera też Polacy mieli ekonomicznie lepiej i niższe podatki niż nawet dziś i mieli się z tego cieszyć?Człowieku tam jest i była Palestyna a nie żaden Izrael. Jakbyś się czuł gdyby jacyś obcy przyjechali ci do kraju (np. Rosjanie) i zaczęli go okupować i sprowadzać własną ludność? Czułbyś się dobrze? Pochwalałbyś to bo byłoby dobrze ekonomicznie? Czy potępiałbyś, walczyłbyś a na końcu ukarał skurczybyków kulą w łeb? Żydów należy ponieść do odpowiedzialności. To jest najdłuższa okupacja XX i XXI wieku.

_mosquito_

Ale ciekawych rzeczy się można od was, antysemity, dowiedzieć. Termin ukuty w XIX wieku używany był w średniowieczu i czegoś wówczas "dotyczył". Tunel czasoprzestrzenny? Okazuje się też, że kiedykolwiek istniało takie państwo jak Palestyna. No a ja głupia myślałam, że to tylko kraina historyczna czy geograficzna. Skoro lubisz tak historyczno-nazewnicze gierki, to przypomnij sobie o kim mówiono "Palestyńczycy" do 1967. Ano, o gudłajach. I koniec tej zabawy, od lat już nie bawię się z takimi jak ty w warsztaty terapii zajęciowej. Szalom we lo lehitraot, przewietrz arafatkę.

Birke_La_Folle

Ukraina też nie istniała przd 1989 rokiem a istnieje i to, że kiedyś we Lwowie i Kijowie była Polska nie znaczy, że mamy do tych ziem jakiekolwiek prawo, bo obecnie nie mamy. Tak samo Żydzi nie mają prawa do Palestyny im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie. Ja jestem antysemitą? A ty kim jesteś? Popierającym Izrael i jego okupację Palestyny faszystą? Żydzi to nie są Palestyńczycy nie kłam! To Judea jest w Palestynie a nie Palestyna w Judei. To Żydzi są nie u siebie i mam nadzieję, że zrobią stamtąd wyjazd jak najszybciej. Tka zarzucaj mi, że noszę arafatkę tak jasne. jesteś zwykłym faszystą popierającym okupację Palestyny przez obcych czyli Żydów. Mało różnisz się od narodowych socjalistów Hitlera popierających okupację Poznania.

Birke_La_Folle

Kiedy się patrzy na żydowski faszyzm trudno nie być antysemitą, w dobrym tego słowa znaczeniu. Popieraj ten faszyzm proszę bardzo. Ja nie zamierzam popierać okupacji Palestyny i żydowskich zbrodni.

Birke_La_Folle

Izrael to najbardziej faszystowskie państwo w historii.
Wiersz Grassa
http://www.wykop.pl/ramka/1098469/wiersz-co-musi-zostac-powiedziane-zgadnijcie-k tory-noblista-jest-jego-autorem/
Powodzenia we wspieraniu tego faszystowskiego reżimu.
Ja nie zamierzam tego robić, zamierzam głośno mówić kim są Żydzi i mam nadzieję, że poniosą odpowiedzialność za zbrodnie w Palestynie i że się stamtąd w końcu wyniosą, bo to nie ich ziemia tylko ziemia Palestyńczyków.

Birke_La_Folle

Biblia mówi, że Jerozolima zostanie zniszczona ogniem z nieba także tylko czekać sprawiedliwej kary dla faszystowskiego Izraela.

Birke_La_Folle

ŻYDZI to najgorsi krętacze, oszuści nacjonaliści, naziści i potwory. OTO CO MYŚLĄ O INNYCH NARODACH:

"Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy." - Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla

ale już niedługo Biblia mówi, że czas ich jest już policzony i przyjdą po nich ognie z nieba. Miejmy nadzieję, że już w tym roku.

Birke_La_Folle

Czyli szmaciane łby bombardować Izrael mogą, a Izraelczycy szmaciarzy już nie ?
Izrael się broni, ale z za dużą stanowczością. I ma ku temu prawo, ale nie tak jak to robi. I jakbyś tego nie zauważył ze wschodu i z zachodu, jak i z północy i południa Izrael otaczają państwa mu niesprzyjające. I zasadnicza różnica jest taka, że Izrael nigdy nie groził, ale zawsze się bronił.

_mosquito_

Poza tym forum o p. Szycu to nie jest miejsce do takich dysput. Ty żyj dalej w swoim świecie fantazji a p. Borysowi życzę, by w końcu przejadła mu się forsa i zaczął uważniej kierować swoją karierą. Wolę pamiętać go z desek Teatru Współczesnego i z Feliksem Warszawskim niż jako łajzę z Kac Wawy.

Birke_La_Folle

Sam żyjesz w świecie fantazji i nie sądzę żebyś był Polakiem bo wiedziałbyś, że nic nie usprawiedliwia okupacji cudzego kraju, bo Żydzi nie mieli i nie mają żadnego prawa do Palestyny, bo mieszkali tam tylko przez jakiś czas i wieki temu a nie we współczesności a teren przekali im Brytyjczycy okupujący Palestynę tak więc Żydzi nie mają prawa do tej ziemi. Co najwyżej takie jak my Polacy do Lwowa i Wilna. Może my przejdziemy granice, weźmiemy sobie Wilno, Mińsk, Brześć, Lwów, Stanisławów, Tarnopol i Kamieniec a co? Były kiedyś nasze, więc pewnie mamy do nich prawo! A usprawiedliwmy wszystko tym jakie dobra nawieźliśmy Ukraińcom, Litwinom i Ruskim. A co! Przecież Polska jest bogatsza. Ekonomicznie im się to opłaci i będą żyć syto w okupowanym kraju! Takie jest twoje myślenie.

_mosquito_

_mosquito_ - spadaj stąd, to filmweb i profil Borysa Szyca (nawet nie jakiegoś Żyda)

Magrat

To wolny kraj. Obraziłem cię? To przepraszam.

_mosquito_

wolnym krajem to ty się nie wycieraj. masz ochotę pogadać sobie o żydach to daj ogłoszenie i poszukaj sobie kumpli o podobnych poglądach. niedobrze mi się robi od niewyżytych opętańców, którzy pod każdym tematem muszą wylewać swoje frustracje i obsesje. choćby temat był o pogodzie to i tak da się znaleźć nawiązanie do polityki, żydów, gejów i innych "modnych" we frustrackich kręgach tematów. nie obraziłeś mnie. wkurzyłeś. przeprosin nie chcę. do widzenia.

Magrat

nie musisz oczekiwać przeprosin, ale nie masz prawa mi mówić co mam mówić a co nie, bo żyjemy w wolnym kraju, bez cenzury

madrok_626

Też nie moge na niego patrzeć a już tym bardziej słuchać gdy ktoś sugeruje że Szyc jest amantem :) To jest tak śmieszne jak mówienie że Kac wawa jest bardzo dobrym filmem chyba że porównuje się ten film do tylko troche lepszej produkcji jakim hit polskiegi kina :D :D Irek kosmiczna nominacja :D :D. Szyc to aktor charakterystyczny idealny do ról złodziei samochodów, meneli, cwaniaków i woźnych
i w takich rolach jest świetny :) pozostałych ról nie powinien grać bo jest w nich poprostu śmieszny.