Björk

Björk Guðmundsdóttir

8,2
2 774 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Björk

Bjork jest dla mnie nastepna kobieta ktora nie potrafi spiewac a po za tym jest z niej bezguscie totalne.Nie uwazam aby mozna byloby poswiecac duza uwage gdyz w swiecie show biznesu muzycznego sa o wiele ciekawsze osoby niz ona

dolores16

zupelnie sie nie zgadzam. spiew bjork jest na bardzo wysokim poziomie, co zaprezentowala np w medulli. poza tym jest w niej temperament i powiewa swiezoscia. jest wiele ciekawych ludzi w showbiznesie, a bjork jest jedna z czolowki wsrod nich.

dolores16

Tzn bjork jes dla mnie fenomenem że wśród tych plastikowych laleczek jest osoba która spiewa glosem prawdziwie ładnym a nie zmodyfikowanym komputerowo. dla mnie jej muzyka jest ciężka wiec nei słucham jej często;p ale nie wiesz jak fajnie, ze napisaleś bjork jest dla mnie;] bo kurcze denerwujace jset jak ktoś pisze np. ona jest beznadziejna i wogóle zwłaszca takie wypowiedzi jak użytkowniczka KAMA pisze;] szanuje się takie podejście. wiem że nie na temat ale kurcze (nikogo to nie obchodzi;p) ale denerwuja mnie osoby które uważają się za Bóg wie co;]

dolores16

Skoro uważasz że w świecie shoł - biznesu jest dużo więcej ciekawszych od niej postaci, to z niecierpliwością czekam na przykłady. Czy nasze społeczeństwo jest już tak wysoce "rozwinięte" że segreguje ludzi pod względem pospolitości i unikatowości?? Moim zdaniem właśnie unikatowe osoby są dużo bardziej wartościowe niż ogół Britney Spears. A wiesz dlaczego? Bo nie biegną z prądem rzeki, ale wyrażają siebie twórczo, mają jakąś własną koncepcję i realizują siebie, bez względu na to co jest na topie a co nie.pozdro :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones