Bill Skarsgård

Bill Istvan Günther Skarsgård

8,4
22 170 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Skarsgård

Seksowny ten nowy Pennywise...

użytkownik usunięty

Nie miałabym nic przeciwko, gdyby i mnie "straszył" :)

snake_plissken84

Tak jam mówisz :) prawda zawsze się sama obroni. Pozdro Wężu.

użytkownik usunięty

"gejowaty misiu" XDDD muszę to sobie gdzieś zapisać :-)

AntyNedzaUmyslowa

No właśnie dlatego polska mentalność ssie. Znam paru ludzi z wyżej wymienionych krajów i sami w porządku ludzie. Etycznie nawet na wyższym poziomie niż moi znajomi z Polki, których oczywiście też lubię. 'nie istnieje ani wolność słowa bo jak coś powiesz na Araba czy Murzyna to od razu masz prze.jeb..ane' - a jak ktoś coś powie w Polsce na temat Polaka to też masz. Brak wolności słowa w tej kwestii.

@isild87

"Bo polska mentalność ssie - taka jest prawda :)"

Dlaczego tak uważasz? Piszesz tak bo ktoś ci to wmówił?
A w Szwecji i Litwie już "nie ssie"?

Co tutaj się dzieje? Wracam po tylu latach i nie sądziłem, że mój komentarz wywoła takie poruszenie. Tak z ciekawości chciałem zobaczyć czy wątek dalej był poruszany, a teraz gdy już wreszcie mam czas, bo udało mi się obronić magistra :D to mogę coś napisać. Nie rozumiem kwestii „nienawiści do ludzi z Polski”. Sam jestem w połowie Polakiem i nigdy nie miałem z tym problemów. By bluźnić na ten kraj czy ludzi w nim mieszkających. Po co ta frustracja? Wiadomo, że każdy kraj ma jakieś swoje „negatywne, jak i pozytywne strony”.

Pociesze cię że niestety faceci mają jeszcze gorzej ;) - Przecież jak facet napisz że podoba mu się aktor, to zaraz pojawią się na FIlmwebie wyzwiska od pedałów ):

użytkownik usunięty
buterfly

Coś w tym jest... Ale tak swoją drogą, to ta piep... cenzura na Filmwebie już mnie zaczyna denerwować - np. kilka dni temu napisałam na forum Davida Garretta o tym, co mógłby mi zrobić ze swoim smyczkiem :)
I co? I już mnie ocenzurowali, ech...

Cóż Filmweb już dawno nie wyczuwa takich żarcików ;) -A odchodząc od tematu to chciałem ci powiedzieć, że wybrano scenarzystkę do ''Kroniki wampirów'' i mam niestety z tego powodu obawy ):

użytkownik usunięty
buterfly

Bo??? Wyjaśnij czemu

Gdyż twórczość Pani Dee Johnson mnie martwi ''Poślubione armii'', ''Żona idealna'' czy ''Nashville'' to nie moje klimaty, dodatkowo postacie w nich są bardzo płaskie ):

Nie Ty jedna + też jestem w połowie Polką i nigdy nie podobali mi się Polacy chyba, że zmiksowani z inną nacją ;)

użytkownik usunięty
MagdalenaEnglund

Mam tak samo. Pozdrawiam :)

MagdalenaEnglund

to autentycznie ty na avatarze? XD

FrankSerpico4455

Zgadza się B-)

MagdalenaEnglund

współczuje XD

FrankSerpico4455

Nie mam sobie nic do zarzucenia, z kolei uważam, że twoja egzystencja jest wybitnie smutna i żałosna, skoro przeglądasz randomowe fora, zadając przypadkowym userom tak inteligentne pytania :D

MagdalenaEnglund

ahhhh zabolało XD widzisz a wystarczyło odp. "nie ma czego" i bym dał spokój XD XD

Ale gdyby Ci rękę u*ebał to chyba byś miała coś przeciwko :)

użytkownik usunięty
Rarari78

Ale jakby na początku był dobry seks, to akurat może być na koniec lekki hardkor :)

Ja tak tylko odkopię, bo rozbawiło mnie, że z tematu napisanego pół żartem pół serio ktoś spiął dupę, że autorka jest jakimś narcyzem czy Bóg wie kim.
A jakiś dystans, poczucie humoru i umiejętne wyczuwanie sarkazmu? Co z tymi ludźmi...?

użytkownik usunięty
Zuza88

No widać, że niektórzy nie rozumieją sarkazmu i wszystko biorą dosłownie :)

Duży facet to pewnie ma dużego.

Jakby w nocy wyszedł z pod łóżka i wszedł CI pod kołdrę to byś wtedy zobaczyła :P

użytkownik usunięty
carolotta

Z chęcią :)

hehe

@Isild87
A piszesz 5ak tylko z tego względu bo jest aktorem?
A gdyby taki sam gość wyszedł spod łóżka ale nie byłby aktorem (z milionami na koncie) to wtedy byś kopla i powiedziała "o Boże idź, odejdz ode mnie".

Dziewczyna napisała pół żartem - całkiem zabawny komentarz - i spina paliaka gwarantowana. Ludzie więcej dystansu i uśmiechu. Odkopuję bo musiałem napisać.

Skoro nie podoba Ci się Polska i Polacy to wypierdalaj z Polski. Proste?

francua

Jeśli nie będą umieli się wyslowic bez przekleństw to pewnie tak zrobi :D

użytkownik usunięty
Thrasher_09

Jaki piękny ból dupy zakompleksionych polaczków w tych komentarzach, ech... :)

Thrasher_09

Krótko i zwięźle. Przekaz dla idioty musi być jasny.

francua

Dokładnie. Duchy są faktem

Napisz mi maila: killermachine MAŁPA onet KROPKA pl. Napisałem fonetycznie, bo filmweb robi problem z publikacją (czyt. link zewnętrzny).

użytkownik usunięty
OLDschooL_Man

Okay :)

Oj isild87 ależ ty niewyzyta seksualnie. Tylu fajnych Polaków obok a kobieta napala się na gościa którego nigdy nawet nie spotka idąc po autograf... Ja tam wole nasze piękne Polki od jarania się kimś kogo nawet nie ujze na żywo.

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Ta... Szkoda tylko ze z wygladu Polacy wcale nie sa w moim typie (Skandynawski typ urody moze jeszcze byc - ale ja najbardziej lubie mieszanki bialo-azjatyckie, hawajskie, czyli takie ktorych nie ma w Polsce) - no ale kazdy ma inny gust ;)

Czekam... 3:)))

użytkownik usunięty
OLDschooL_Man

Na co?? :)

Na maila...

użytkownik usunięty
OLDschooL_Man

Juz ci przeciez 2 maila napisalam, tak chyba w poniedzialek

Zaglądaj proszę częściej na maila... :PPP

Seksowne foto. Wyślesz mi??? 3:)))

użytkownik usunięty
OLDschooL_Man

moge wyslac :)

To wyślij i przy okazji odpisz na resztę :PPP - nie każ sobie przypominać. :(((

Mail, Panno Tulipanno... ;)))

Message, lady...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones