Arnold Schwarzenegger

Arnold Alois Schwarzenegger

7,9
50 226 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Schwarzenegger

rola, ktora bylaby dla niego stworzona, to rola niemowy...to wsytarczyloby za komentarz...najbardziej drewniany aktor jakiego widzialem..a teraz zostal gubernatorem...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
godzilla_2

godzilla, współczuję ci, naprawdę... od razu widać, że starszny z ciebie burak, cham i wieśniak. ja rozumiem, że na wsi nie trzeba posługiwać się dobrze j. polskim, ale u ciebie jest... no comment x.. To jest dość szanujący się serwis.. a zresztą - czy tu nie ma ŻADNYCH moderatorów i administratorów?!? Przecież taki użytkownik, jak "ten", powinien być od razu zbanowany! Jego "zdanie" (dosłownie - jedno zdanie :D) to masa epitetów z ortami - LOL!

BTW: matcher ma pełne prawo do wyrażenia swojej opinii i jeśli chce - robi to! Dobrze, że nawet nie komentował twojej wypowiedzi, bo naprawdę tu nie ma co komentować.. ż-e-n-a-d-a/

użytkownik usunięty
matcher

Matcher jak nie lubisz Arnolda to weź wypierdalaj z tego tematu a nie bedziesz tu herezje ludziom wciskał pało jedna. Idź sie lepiej lalkami pobaw kabotynie. No to jest wieś jakaś chyba.

matcher

Skoro nie lubisz Arnolda to po co wystawiasz mu taką opinię. Naraziłeś się wielu ludziom i pewnie już cię nie lubią.

matcher

Jesteś debil . Ciekawe jak ty byś zagrał w filmie. Zazdrościsz mu bo sam jesteś zerem i zawsze nim będziesz

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Błagam! Bez takich zwrotów! To sznująca się strona. Ktoś się nie zgadza z waszymi poglądami - trzeba uszanowac jego zdanie. Ale nie! lepiej poprzeklinać na forum! I co tym zyskujecie?

użytkownik usunięty
ona_1234567

glorstine napisałaś że miałaś fotke Brata Pitta , lubisz , zrobiłabyś mu laske , gdybyś takiego gwiazdora zobaczyła ?

Hej... Mark... nie wiem co chciałeś osiągnąc tym swoim głupim tekstem. Wiedz tylko, że takimi "zwrotami" wzbudzasz u mnie litość. Pokazałeś jaki jesteś "mądry inaczej". Jesteś taki... niedorzeczny i godny ubolewania...

użytkownik usunięty
ona_1234567

FUCK OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF FFFFFFFFFFFFFFFFFFFF glorstine jak najlepiej ci tego życze

Hahaha! Ojojoj... Mark: proszę, nie rozbawiaj mnie tak!

użytkownik usunięty
ona_1234567

Dobra glorstine , skończ już się produkować na tej stronie , i idź sobie poklikaj na stronie Bogusia Lindy , to jest facet dla was (ciepłe kluchy) hehehe , a tu na stronie Arniego to już się nie wypisuj , jak nie wiesz o co biega. My tu Arnolda Stronga bronimy przed jakimś malapetą , a ty się wcinasz tu w dyskusje niepotrzebnie

Drogi Marku, ja nic do Arnolda nie mam. Nie rozumiem po prsotu dlaczego na mnie naskoczyłeś?! Ja tylko bronie siebie. PS: Wiesz, Boguś Linda nie jest w moim guście...

matcher

Panowie, a słyszeliście o czymś takim jak wolność słowa??

matcher

Może nie jest super aktorem ale należy mu się szacunek za to co osiągnąl w kulturystyce.A poza tym nie wymagaj od Arniego aby był dobry jak De Niro..Większość filmów w których występował, nawiasem mówiąc wiele znich jak choćby Terminator 1,2 lub Conan barbarzyńca to filmy które się ogląda wielokrotnie z duża przyjemnością, nie wymagała nie wiadomo jakiego kunsztu aktorskiego..Ja tam lubię Arniego takiego jakim jest.

użytkownik usunięty
latarnik81

przecież aktorstwo to nie tlko gadanie-przecież nikt nie lubi przegadanych filmów. a szacunek należy mu się za wszystko, także to jakim jest człowiekiem. a jest super! szerzy dobroć i sport(;-)), i w ogóle jest dobry. i wierzę, że będzie dobrym gubernatorem - bo jest dobrym człowiekiem. wierzy w siebie ale też się nie przecenia. Arnold jest super!!!!!!!!!!

matcher

A ja uważam, że każdy ma swoje zdanie i nie będę nikogo krytykować i wyzywać tak jak to tutaj prezentował Mark... Według mnie Schwarzenegger jest nawet dobrym aktorem... No chyba że autor tego "postu" gustuje w aktorach typu Daniel Radcliffe lub Emma Watson... Schwarzenegger dostawał dużo ról, które zagrał świetnie. Ja nie chcę tu mówić, że go uwielbiam, że jestem jego fanką etc. bo tak nie jest. Wolę aktórów typu Adrien Brody czy Shawn Ashmore, więc akurat o Schwarzeneggerze się za dużo wypowiadać nie będę... Nie widziałam zbyt wielu filmów z jego udziałem... Ale i tak według mnie jest dobrym aktorem... Dobra... Koniec, bo nie chcę kazań prawić.

matcher

"rola, ktora bylaby dla niego stworzona, to rola niemowy...to wsytarczyloby za komentarz...najbardziej drewniany aktor jakiego widzialem..a teraz zostal gubernatorem..."gościu to powiedział a jak zobaczył komentarze to mu odjeło mowe jak można tak przek..to znaczy..subiektywnie się wypowiadać.

A tego kolesia chyba coś walnęło albo pomylił forum.Po prostu w Terminatorze,Schwarzenegger mało mówił bo był napakowaną maszyną,z małym opóźnieniem i tyle...

użytkownik usunięty
Micielin

Ja faceta lubię ale to nie znaczy ze bede wyzywal od hujów tych co go nie trawią!Nizsze warstwy spoleczne tu siedzą!Glorstine ma racje


Pozdro

Ale niepowiecie, że Terminatory i Predator to nie kulty...jak byłem kiedyś na tym filmie za młodu to mi kask zerwało!!! Ale stanowisko gubernatora to ostre przegięcie i tak :-) hehe!!!

matcher

on jest drewniany to racja ale niezwykłego kunsztu aktorskiego nie potrzebuje jest sławny cenie go sobie ale nie jako aktora chociaż potrafi zagrać przyzwoicie