Antoni Królikowski

Antoni Paweł Królikowski

5,9
23 657 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Królikowski

co tam, że syn aktora! takie mamy realia, zresztą tak się dzieje nie tylko w Polsce i nie tylko w tym zawodzie, że chce się pomóc dzieciom w spełnieniu marzeń. Sama marzę o aktorstwie i doskonale wiedzą o trym moi bliscy. Staram się jak mogę i wiem doskonale, że kiedyś mi się uda. I jeśli moje dziecko będzie chciało iść w moje ślady, bez wahania mu pomogę, bo sama teraz wiem jak ciężko bez nikogo "ze sfer" dostać się choćby do szkoły, nie mówiąc o filmach, czy serialach (o spektaklach teatralnych nie powiem, bo aby w nich występować, trzeba zazwyczaj mieć to wykształcenie aktorskie, choć teraz NIESTETY coraz rzadziej). A Antoni... Antek... bardzo fajny chłopak wg mnie. Nie znam go, nigdy nie miałam okazji nawet z nim pogadać, ale wydaje mi się, że jest to bardzo sympatyczny facet, otwarty i luźny. No, i nie wolno zapominać, że, co jak co, ale jest utalentowany. Jak patrzę na niego, mam wrażenie, że powiedzenie "talent dziedziczy się w genach" jest w 100% prawdziwe. Jego ojciec jest genialnym aktorem i Antek też jest bardzo dobry.

lisica92

Długi ten wywód ale dobrze napisany, zgadzam sie z tobą .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones