AnnaSophia Robb

7,9
7 025 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

Wedlug mnie jest mega sztuczna i nie chodzi mi tu wcale tylko o gre w filmach, ale tez na co dzien jest irytujaca, taka paniusia sie zrobila ktorej sie w glowce poprzestawialo (niestety). Nieszczery usmiech na zawolanie i w dodatku denerwuje w wywiadach jak malo kto, wielka aktorka sie znalazla -.-

Kiedys mialem zupelnie inne zdanie o niej, ale z biegiem czasu stwierdzam, ze jest bardzo duzo innych, o niebo lepszych aktorek niz ona, denerwowala mnie swa gra w filmie Have Dreams, Will Travel, co ona moze wiedziec o problemach, depresji?? Nawet zagrac dobrze scen z płakaniem nie potrafi. Plus jedynie za charakteryzacje, nie wygladala zbyt ladnie i dzieki temu wlasnie jakos mozna uwierzyc w problemy takiej dziewczyny.

użytkownik usunięty
reaster

Według mnie nie jest "mega sztuczna", ale tak, masz rację. To troche przykre, że poza screenami z filmów ma na każdym zdjęciu taki sam uśmiech. Jakby miała go z siebie wymuszać dla wszystkich, którzy to zobaczą. Jednak tak na prawdę nie wiadomo jak jest dlatego nie oceniam jaka jest naprawdę. Co do gry to moim skromnym zdaniem ładnie gra w filmach, często się zdarza, że się moge wzruszyć kiedy oglądam jej role. Ciężko to powiedzieć, ale kiedy pierwszy raz obejrzałem film z nią w roli głównej(kilka lat temu), a był to Most do Terabithi postrzegłem ją jako fajną dziewczynę, która ma radość z gry. Teraz też ją ma, ale te nagrania na youtube sa przerażające.

pewnie to się odbije na jej karierze aktorskiej (i dobrze, i tak jest słabą aktorką), ludzie ślepi nie są i widzą co się z niej zrobiło ;/ taka paniusia której sława do głowy uderzyła, założę się, że najbliżsi zadają sobie pytania kiedy ona mówi coś szczerze, a kiedy kłamie. To żałosne co ona wyprawia przed kamerą :/ czemu tak się zmieniła?? nawet na tym zdjęciu na filmwebie ma ten denerwujący, udawany uśmiech.

reaster

To ta panienka jest aktorką ? W filmie z ufem była statystką,w fabryce czekolady statystką,w Pladze też statystką, a w Jumper to jej nawet nie widać . Nikt jej nie zna , nikt o niej nie słyszał prócz pięciolatków z ulicy sezamkowej.Jej przyszłość jest jasna i prosta- statystowanie w filmach dla dzieci do lat 12.

plifplaf

A Most do Terabithii widział ? A Sleepwalking ? Poza tym zdobyła kilka nagród dla młodych wyróżniających się aktorek amerykańskich.
Co do tego jak rozwinie się jej kariera będzie zależało od najbliższych paru lat. Gdzie pójdzie do szkoły ? Czy będzie umiała pokierować swoją karierą aktorską ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones