AnnaSophia Robb

7,9
7 580 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

Jest strasznie podobna do Dakoty, chociaż uważam , że Dakota ładniejsza :D
co mnie rozwala najbardziej, że ta mała jest 3 lata ode mnie młodsza ,a na niektórych fotkach na stronach fanowskich wygląda conajmniej na 20parę lat :o

fickowa

czy ty czasami nic nie brałeś przed tym wpisem kogo ty wogule do niej porównujesz weź ty się lepiej gdzieś ukryj i nikomu lepiej o tym niemów co napisałeś i nie porównuj ją do tej Dakoty... która jest podobna do sam nawet nie wiem kogo....

fickowa

Jeśli chodzi o talent, mogę się zgodzić, ale z wyglądu? Jeśli ona jest podobna do Dakoty, to masz POWAŻNE KŁOPOTY ZE WZROKIEM.

Mr_Mangas

podobieństwo z wyglądu
no tak , bo przecież blond włosy , jasna cera i niebieskie oczy w przypadku obu: AnnySophi i Dakoty to żadne podobieństwo. Więc zastanówmy się kto tu ma problemy ze wzrokiem ;)

fickowa

Druga Dakota? ...
lol
AnnaSophia jest o wiele lepsza od Dakoty ... i (moim zdaniem) o wiele ładniejsza :D

6mike6

Zgadzam się!
AnnaSophia jest o wiele bardziej utalentowana...

6mike6

Też się zgadzam!

Mr_Mangas

moim zdaniem z wyglądu jest podobna - ten sam typ urody. nie wiem jaką ta Anna jest aktorką, w 'Charlie i fabryka...' zagrała całkiem spoko :) a dakota była świetną aktorką dopóki jej nie odbiło i nie zagrała w zmierzchu... ;p

TheLadyOfShalott

Lol. A widziałaś jak grała z Zmierzchu, czy stwierdziłaś, że grała źle, bo nie lubisz zmierzchu?:P

fickowa

Dakota wygląda na małe dziecko, tak około 9 lat. A AnnaSophia jest już dojrzałą dziewczyną. Więc :P

Ambiance

tak i to dakota jest mlodsza od annysophi a nie odwrotnie.

Jacob_Voorhees

Dokładnie... to tak jakbym porównywała Angelinę Jolie do Vanessy Hudgens (chociaż to dziwne porównanie, ale to tak dla przykładu...)

fickowa

Chłopie chyba źle z tobą.Podobna, to ona jest ale od tyłu i to w bardzo ciemnym pokoju. Zalecam natychmiastową wizytę u okulisty i laryngologa ( głos też mają zupełnie inny ).

alpagaSatana

wg mnie jest bardzo do Dakoty podobna
Oglądając "charliego i fabrykę..." byłam przekonana że to Dakota ...

justyna_kinga

gdzie widzicie podobieństwo? ja nigdzie, a jeżeli chodzi o to kto jest ładniejszy to oczywiście że AnnaSophia Robb w 100%
tak jak jedna z osób która wcześniej napisała Dakota to dziecko, wygląda jakby miała dalej 9 lat

miciok94

Bardziej przypomina Dakote niz, tak jak w pewnym temacie na tym forum Scarlett Johansson.

fickowa

Widze, ze temat juz troche czasu tu jest, ale teraz mozna faktyczznie skojarzyc ja z Dakota. Jesli jednak chodzi o talent to z Dakota raczej nie ma wiekszych szans :].

fickowa

Ja nie zauważam podobieństwa obu wspomnianych osób.
Pozdrawiam.

_Olinka_

Według mnie widać małe podobieństwo.W filmie "Plaga",Annasophia wygląda trochę jak Dakota w "Hounddogu".

fickowa

ja to wolę Dakote ; ]]]

fickowa

Mnie tez bardzo przypomina Dakote, ale jednak Ann jest ładniejsza