Anna FarisI

Anna Kay Faris

7,4
13 017 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Faris

Z tym tępym wyrazem twarzy idealnie się nadaje do Scary Movie

torrent24

ona jest śliczną kobietom, a jak gra Cindy Campbell jest śliczną odjechaną kobietą

torrent24

Może spójrz w lustro a później komentuj co . ?
Bo ty pewnie wyglądasz gorzej w końcu musisz się dowartościować
racja . ;/

blacksheep_4

1) Emotks--> jak chcesz wypowiadać swoje zdanie na publicznych forach, to proszę zajrzyj do słownika, chyba, że w twoim urojonym świecie ludzie piszą wyraz kobieta w narzędniku "kobietom", w takim wypadku udzielaj się na forum dla ludzi z twoim poziomem inteligencji.

2) To, że ona ma tępy wyraz twarzy to jest tylko moje zdanie to po co taka nędzna prowokacja z twojej strony Blacksheep, ja tak uważam i mam ******* co ty o tym sądzisz. Nie zaprzeczam, że jest ładna. Fakt jest w porządku, ale wyraz twarzy, a wygląd to są zupełnie inne sprawy. To tak jakbym napisał, że Doda jest głupia i bym miał na myśli, że jest brzydka. Ale wg. jest głupia, ale jest ładna. A poza tym to jest tylko moje zdanie, więc ty w swojej odpowiedzi nie masz prawa napisać, że ja mam się spojrzeć w lustro. Możesz jedynie mi przyznać rację lub mi zaprzeczyć. Więc reasumując, polecę Ci pomyśleć zanim coś napiszesz. Twój komentarz świadczy tylko o twoim poziomie kultury. (nie napiszę jaki jest ten poziom, gdyż to chyba po przeczytaniu twojego posta jest oczywiste). A co to dowartościowania to muszę Ci przyznać, że nie mam takiej potrzeby. Narazie! :)

torrent24

Może i wygląda na taką, ale wcale nie jest głupia. Zauważ że od pewnego czasu sama produkuje filmy, co wymaga sporej ilości komórek mózgowych. Opanuj sobie, scenarzystów, dźwiękowców, reżysera, montażystów i masę innych ludzi, a dowiesz się jaki trzeba mieć do tego łeb i ponadprzeciętnie mocne nerwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones