Andrzej GrabowskiI

7,7
61 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabowski

No może nie najgorszy, ale z pewnością w czołówce. Ani on utalentowany ani szczególnie przystojny, w każdym filmie wypada tak samo (może poza Światem wg. Kiepskich). Czy gra w Karierze Nikosia Dyzmy czy Goebelsa w Świadku, to ciągle ten sam durny prostak.
A do tego te jego występy w kabaretach, w których opowiada same, odgrzewane jak danie w barze mlecznym, dowcipy.
Dno! 1/10

defaultlogin00

to świetny aktor! też początkowo myślałam że jest stworzony tylko do ról typu ferdynand kiepski vel polskie dno ale pomyliłam sie.w pit bullu zagrał znakomicie i jeszcze raz znakomicie,uwierzylam mu a to rzadko mi sie zdarza w stosunku do aktorów.oglądałeś ten film?bo jesli tak to zupełnie nie rozumiem czemu nie doceniasz tego aktora

defaultlogin00

A Ty widziałeś jego role teatralne? np "Scenariusz Dla Trzech Aktorów" Teatr TV z 1988. Zmieniłbyś zdanie!

defaultlogin00

Goebbelsa to on w Pitbull'u zagrał a nie w świadku, ale mniejsza o to.Nie wiem czemu tak go nie lubisz, ze oceniasz go na 1/10 i przyklejasz etykietke z napisem "polskie dno", ale coz kazdy ma prawo do własnego zdania...Wg to świetny aktor, jego kreacje zawsze mi sie podobaja(sa wyraziste, nie widze w nich nic z "durnego prostaka" moze poza Ferdkiem Kiepskim;)), a za role w teatrze dostal odemnie 10/10;)

Pozdrawiam

defaultlogin00

Dla mnie jest rewelacyjym aktorem i udowodnił to wiele razy..

woo_4

Na przykład kiedy?? w tych żałosnych "kiepskich"?? on jest beznadziejny!! opanuj się chłopie...

ketoprom_27

a np w np "Scenariusz Dla Trzech Aktorów" Teatr TV z 1988 jak już pisałem wcześniej. opanuj się babo :P

gremi

Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego...


PS To ty się opanuj chłopie!!!:P

defaultlogin00

Odpowiem ci słowami Gebelsa - gdybyś wiedział co i jak to byś się nie obraził:
"Co ty k... z ludzi będziesz debili robił, gwiazdorze je.... ty ?"
Pan Grabowski to genialny aktor a każda jego rola ma tylko jeden wspólną cechę - że jest przez niego odgrywana.
Przecież on za każdym razem jest inny,
Ferdek - przygłup
Jurewicz ? - chamowaty zaściankowiec
Gebels - strudzony życiem pies
Kowal - gburowaty gangster
Wszystko zagrane inaczej.
.




defaultlogin00

On jest po prostu żałosny płakać się chce jak widzę go tak wysoko i to do tego w 100 top ... ja nie wiem ludzie co wy robicie... opanujcie się!!!...

defaultlogin00

Aj gadasz glupoty az glowa boli!!!!! Jako Ferdek gra przyglupa bardzo przekonywujaco bo widze ze Ciebie bardzo przekonal. W swidku koronnym to juz zupelnie inny aktor, zupelnie nie podobny do kiepskiego. Po tym poznajemy klase aktora, po jego elastycznosci. Wiec darujmy sobie takie kompletnie bezpodstawne komentarze. (to o prostaku to juz jakis absurd wyssany z palca. Nie pytaj dlaczego bo troche sie zamotałes kolego)

pater_2

Co niektórzy tu gadają głupoty, zagrajcie lepiej Ferdynanda Kiepskiego, moim zdaniem gra tą rolę świetnie dzięki temu możemy sprawdzić że jako aktor komediowy gra po prostu fenomenalnie no ale jeśli nie lubicie jego roli komediowej to oglądajcie np "Odwróceni" również świetnie tam gra.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
defaultlogin00

Andrzej Grabowski to jeden z najlepszych polskich aktorów. Jest naprawdę świetny, każda jego rola jest inna, specyficzna i bynajmniej nie gra każdej postaci tak samo, a już na pewno nie jest "durnym prostakiem". Bo gdyby nim był to nawet w Kiepskich by nie grał. Widziałam Andrzeja Grabowskiego na deskach teatru Słowackiego i jego gra bardzo mi się podobała, reszcie publiczności także. Grabowski ma talent, czego nie maja "aktorzy" tacy jak Mroczkowie. Uważam, więc, że opinie typu "najgorszy aktor" są nie na miejscu.

defaultlogin00

On jest super :) I ma naprawdę fajne podejście do aktorstwa.

defaultlogin00

Nie chce mi się całego wątku czytać ale dołożę się do reszty bo mnie oburzyłeś tą opinią. Gdzie ty masz oczy człowieku to jest rewelacyjny aktor bardzo inteligentny człowiek na poziomie.

defaultlogin00

Jak można nie odróżniać fikcji od świata realnego? To aktor - WCIELA SIĘ W ROLE, a według mnie jest świetnym aktorem. I nie mówię tego, dlatego, że jestem zagorzałą fanką Ferdka Kiepskiego! Co do kabaretu masz rację. Reprezentuje mniej więcej ten sam poziom co Cezary Pazura i Maciej Sthur...

InGreen

Widze ze temat az wrze wiec tez cos dorzuce :) Grabowski to swietny, wszchstronny aktor i tutaj potępiam wypowiedz załozycielki postu :/ Co do wczesniejszych temetów dyskusji to ciesko porownac Van Dama czy Di caprio do Grabowskiego bo mamy zupełnie inne realia, jest to polski aktor i gra w poslkich produkjach ktore (obrocz Wajdy i Polanskiego) nie sa znane za granica, a jezeli chodzi o popularnosc jako wyznacznik aktorstwa to wynika ze Paris Hilton jest swietna aktorka bo cały czas o niej głosno :D W opowiedzi do powyższego postu kabaretowe wcielenia Pazury i Grabowskiego moze nie sa najwspanialcze ale Maciej Sthur jest swietny i wedługl mnie przedstawia o wiele lepszą sztukę kabaretowa niz powyzej wymienieni.

Pozdrawiam i zachęcam do taki dyskusji bo sa bardzo ciekawe :D

defaultlogin00

10/10. Po pierwsze za talent komediowy-świetna rola w świecie według kiepskich. Jego inne role są oczywiście lepsze. Np. rola z "odwróconych"jest wręcz genialna. Świetny aktor któremu takie dna jak ty dają 1 i zaniżają jego ocenę.

defaultlogin00

do osoby, która w ogóle założyła ten temat.
Człowieku co Ty pi.erdolisz?
Nie no lepszy to jest Depp czy tam reszta z USA.
Pewnie polski aktor to zawsze najgorszy.
,,Cudze chwalicie, swego nie znacie'', jeszcze trochę to na każdego polskiego aktora tam powiecie;/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ficca36

co za amatorka hehe jeden wypisuje że van damme lepszy aktor niż grabowski,założyciel tematu wogule się pugubił i pisze że gebelsa grał w jakims "świadku" buehehehe,a ktos tam jeszcze cytuje tekst z pitbula przekręcając go,chodziło o "z matki będziesz debila robił gwiazdorze jeb...." (akcja z robuśiem),idźcie sie przewietrzyć parodje ^^

defaultlogin00

Jeden z czołowych polskich aktorów razem z Piotrem Fronczewskim oraz [*] Krystyną Feldman

defaultlogin00

Najgorszy czy nie,ja Go po prostu nie lubię i już

defaultlogin00

Popieram i zgadszam się e 100% on jest beztalenciem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones