Anahí

Anahí Giovanna Puente Portilla

8,1
481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anahí

Gwiazda opery mydlanej z Peru czy może z Urugwaju?

fistnaut

Wydaje mi się, że w opisie wszystko zostało napisane, ale nie mam 100% pewności... może sprawdzisz? ;)

Lilnette

Aha Meksyk... no to relatywnie blisko byłem ;)

fistnaut

To jest przykład konta które powinno być ewidentnie zablokowane.Fistnaut nawet nie kryje się ze swoją niewiedzą na temat danej aktorki jej gry , pomimo to ją ocenił.Zastanawiam się ,dlaczego nikt nic nie robi z takimi kontami a wbrew pozorom jest ich bardzo dużo.Ocenianie aktorki /aktora nie mając pojęcia o ich grze aktorskiej jest czystą hipokryzją.

xDark_Angelx

Zgadzam się.

xDark_Angelx

zmykaj dziecinko oglądać czarodziejkę z księżyca, to że nie wiem z jakiego kraju TOTO pochodzi, to nie znaczy, że nie co TO jest, więc cheers

użytkownik usunięty
fistnaut

CZARODZIEJKA Z KSIEZYCA TO KLASYKA SWOJEGO GATUNKU I FABULOWO JEST ZAJEBISTA. tyle

xDark_Angelx

Zmykaj dziecinko oglądać czarodziejkę z księżyca, to że nie wiem z jakiego kraju TOTO pochodzi, to nie znaczy, że nie wiem co TO jest, więc cheers.
Aż dziw bierze, że taki badziew tak wysoko notowany jest/był. Bo nawet nie chce mi się śledzić kariery TEGO. Oscara pewnie nie dostanie, choć w dobie deprecjacji znaczenia tej nagrody wszystko możliwe. Niemniej czekam choćby na nominację :DDD

fistnaut

Kolejna pusta wypowiedź nie wnosząca niczego nowego.

fistnaut

Gdybyś nie wiedział Czarodziejka z księżyca jest kultowym anime poza tym nie mam zamiaru sie z tego spowiadać.
Poziom Twojej wypowiedzi jest strasznie niski co jest bardzo smutne ponieważ sądząc po Twojej filmografii już dawno przekroczyłes wiek 20 lat.W założeniu powinieneś być przede wszystkim bardziej dojrzały i tolerancyjny no ale cóż nie wszystkim jest to dane."TOTO" to jest Anahi która jest człowiekiem takim jak ja czy ty dlatego przysługuje jej szacunek.Jeżeli nie wiesz co to znaczy to powinnieneś zajrzeć do słownika.Odnośnie jej kariery moge powiedzieć tylko jedno gdyby nie była tak zajeta innymi projektami napewno zobaczylibyśmy ją w jakimś filmie Amerykańskim w końcu język angielski ma opanowany.Nie będę prowadziła dalszej konwersacji z Toba ponieważ to uwłaczało by mojej inteligencji i było by bezcelowe.

fistnaut

Przykład prostactwa. Uważa się za lepszego i nazywa innych ludzi 'to', 'tego'.

fistnaut

ja tam ją znam z Rebelde ^^

fistnaut

też się zastanawiam co ona robi w top100. Thalia swego czasu była dobra. a tej tu nawet nie znam

SatineNic

lol co chcecie od Czarodziejki z Księżyca?

użytkownik usunięty
Daniela_Lujan_87

wlasnie ;d zajebiste anime

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones