Amy Schumer

Amy Beth Schumer

6,9
2 885 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Schumer

strasznie strasznie mnie brzydki, nie dosc ze żartuje o swoim rasizmie to jeszcze publicznie przyznala sie ze molestowala młodszą siostrę i to tez potraktowała jako coś śmiesznego.

glithch

rasizm jest pozytywny wszyscy czarni są rasistami

markin

oczywiscie, idz pobaw sie grabkami w piaskownicy bo widocznie nie żyjesz prawdziwym świecie doroslych ludzi

glithch

podaj mi jednego czarnego który adoptował białe dziecko

markin

podaj mi jednego czlowieka ktory podczas przerwy w pracy idzie na kawe i papierosa. jak mam ci podac imiona ludzi ktorch nieznam i ktorych jest tysiące na ziemi? zresztą google. pl/search?q=blacks+that+adopt+white+children&espv=2&biw=1366&bih=643&site=webhp& source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI-c2A-febxwIVCY4sCh3Pfw1U
zresztą tylko dlatego ze ktos adoptuje dziecko innej rasy nie oznacza ze nie jest rasistą. ojciec moze miec syna geja i wciaz byc homofobem, facet moze sie ozenic i byc seksistą. adopcja nie ma nic wspolnego z tolerancją.
zresztą jest tez fakt ze nie ma czeos takiego jak odwrotny rasizm. moze gdyby biali ludzie byli mniejszością. ale na razie bcie rasistowskim wzgledem bialych ludzi nie jest mozliwe poniewaz rasizm to systematyczna opresja ogromnej grupy ludzi ktora cierpi z tego powodu codziennie. moze i tego nie zauwazasz ale zycie bialych ludzi jest latwiejsze dlatego ze nie są mniejszoscią i nie mozna byc wzgledem nas rasistowskimi. mozna byc pelnym nienawisci jesli ktos nienawidzi wszystkich bialych ale nie rasistowskim. zresztą nie wiem po co to pisze skoro wiem ze i tak to olejesz. znam twoj typ, niezbyt inteligentny a jednek mysli ze jest goracym gownem

glithch

podałaś czy nie ?

markin

tak jak mowilam. idiota

glithch

nie czytam bełkotu

markin

stawiam na to ze nie czytasz niczego tak jak reszta polskich 'intelektualistow', pewnie tez lubujesz sie w 'czarnym humorze' i na twoj rozwoj wplynal south park. ok cofam to ostatnie bo i south park potrafi wiecej z sensem powiedziec

glithch

itd., itp.

glithch

rasizm «pogląd oparty na przekonaniu o nierównej wartości biologicznej, społecznej i intelektualnej ras ludzkich, łączący się z wiarą we wrodzoną wyższość jednej rasy» To jest definicja ze słownika PWN. Nie wynika z niej, że czarni nie mogą być rasistami bo są w mniejszości. Czy w twoim przekonaniu czarny w Europie nie może być rasistą bo jest w mniejszości? A co z czarnymi w Afryce? Czy tam już mogą być rasistami bo są w większości?

Lalu

Koleżanka @glithch sugeruje się idiotecznymi przekonaniami szerzonymi przez SJW (social justice warriors), że to co jako rasizm opisuje poczciwy PWN rasizmem nie jest, bo jest tylko uprzedzeniem. Po prostu pomylił się komuś rasizm systemowy z rasizmem w ogóle. Nie mówiąc o tym, że mówienie o rasizmie systemowym w kraju mającym czarnoskórego prezydenta, w którym PoC (people of colour) mają dodatkowe punkty na uniwersytet za pochodzenie jest co najmniej śmieszne.

lena_awren_eithel

No właśnie. W kraju, w którym (ja to ładnie opisałeś) czarni mają więcej "praw" (ale bardziej w sensie możliwości) niż biali najgłośniej się krzyczy jak to bardzo są uciskani. Oni są tam po prostu leniwi, a im więcej krzyczą jak bardzo są dyskryminowani tym więcej dostają możliwości aby lenić się jeszcze bardziej. I nie twierdzę, że są leniwi ponieważ są czarni, tylko dlatego, że są czarni państwo daje im więcej możliwości aby być jeszcze bardziej leniwymi.

Lalu

W dużej mierze masz rację. Świetnie podsumowała to Ann Coulter:
'Poracający z pracy górnicy są nieustannie oskarżani o swoje 'przywileje' przez mulatki z Yale, które bez tej swojej czarnej połowy krwi, w ogóle do tego Yale by się nie dotały.'

Ale też, moim zdaniem, bezwolni czarnoskórzy, którzy nie potrafią stanąć na własnych nogach są na rękę niektórym politykom, mają darmowe głosy.

lena_awren_eithel

Problem polega na tym, że w Stanach taki bezwolny elektorat to nie tylko czarni. Ogólnie Amerykanie jako naród do wybitnie inteligentnych nie należą, ale elity mają dobrze wykształcone i i względnie radzące sobie z resztą motłochu. To straszne co piszę, bo przecież o ludzi tutaj chodzi, ale taka prawda. Najlepiej zarządza się wtedy kiedy elity i wykształciuchów jest mało, ale za to są wybitni, a motłochu dużo i mało bystrego.

glithch

Z tym molestowaniem to chyba Ci sie pomylila z Lena Duncham :)

sowalicja

no wlasnie nie truthrevolt. org/news/lena-dunham-describes-sexually-abusing-her-toddler-sister ale wyglada na to ze uznala to za nieporozumienie i przeprosila i zachowala sie dosyc spoko. moze i to nieporozumienie :'0

glithch

o czekaj serio mi sie pomylilo

glithch

Jaki ritard XD

Kij_z_tym

bo uzywanie slowa ritard i uzywania iksdekow z capslocka to cos inteligentnego,,

glithch

Ocenianie inteligencji na podstawie języka używanego na forum filmwebu ---> ritard lvl over 9000.

Kij_z_tym

mowienie ritard i XD to jak mowienie gimbaza, epickie i żal.pl,, wiec yeah, ocenianie na tej podstawie to zazwyczaj bezpieczny sposob, plus właśnie to pokazujesz

glithch

jak widać w żadnym kontekście nie brylujesz a raczej syfujesz intelektualnie. Weź sobie paru.... to ci lepiej zrobią.

markin

czy aby napewno potrafisz skladac slowa w wyrazy? bo nic nie rozumiem

glithch

z poezji też nic nie wynosisz już taka twa głowa

markin

oooh, czyli to byla poezja?? sorry proza nie jest w moim guscie, wgl to czy my sie znamy? czy ja cie kiedys skrzywdzilam? bo cie nie kojarze a masz w sobie wiele jadu i nienawisci :'( wiem ze twoje zycie pewnie jest ciezkie ale jak juz jestes na dnie to pozostaje ci sie tylko wspinac

glithch

nie ale ty dalej nic nie kumasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones