Amanda Bynes

Amanda Laura Bynes

7,6
4 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Bynes

ech nic tylko jej zazdrościć namietnego pocalunku z Channing'iem Tatum http://i1.tinypic.com/s0wvhv.jpg [i1.tinypic.com/s0wvhv.j...] ech ta to miała szczęście z nim być... ech coz HOLLYWOOD ...

Martys

Hejcia widze że bardzo lubisz Channinga fakt jest bardzo przystojny Wow wogule to switnie zagrał w filmach ja z nim oglądałam chyba 4 :)
I świetnie zagrał to moj aktor numer 1 Pozdro.. kinomanka16:)

Martys

sadze to samo co ty Tatum jest przystojny, a nie dosc ze z nim grala w ona to on to przez ten film byli ze soba na prawde ale szczerze mowiac wole zeby Tatum byl z Amanda niz z ta co grala Nore w step up a oni teraz sa ze soba ;/

ankaa_

A ja tam znowu wole zeby był z Jeną(nie wiem czy tak to się pisze)

Martys

Ojjj ale słodkie zdjęcie! Channing jest boooski :):* Ale jak dla mnie bardziej pasuje do Jenny. :D:D

Martys

Ojjj ale słodkie zdjęcie! Channing jest boooski :):* Ale jak dla mnie bardziej pasuje do Jenny. :D:D

Martys

taak,tylko pozazdroscic;)

cruex

ale sie na niej uwiesił haha nie no fakt CHANNING jest HOT ale przeciez na tym zdjeciu jest Jenna Dewan ( czy jak tam ja biedronki nazwały) a nie Amanda więc czemu tutaj jest ten wątek?

anusya

Hymm a mi się podobał z Amandą ale z Jenną też ładnie wygląda Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones