Amanda Bynes

Amanda Laura Bynes

7,6
4 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Bynes

Strasznie mnie irytują jej miny.Są takie nienaturalne.Nie lubię jej,ae filmy z nią są nawet fajne.Takie lekkie

alex_74

mnie sie wlasnie strasznie podobaja te jej miny i sa moim zdaniem naturalne.

placebo_2

W kazdym filmie robi te same miny, wkurza na maksa

alex_74

Mnie też jej miny denerwują, i ogólnie nie przypadła mi do gustu. Ale filmy również lubię, fajnie się ogląda :)

alex_74

Jak można kogoś nie lubić , skoro nawet się go nie zna , no ale teraz już wiemy że za miny XD

VlaDracul

filmy sa w miare ok, przyjemne komedie dla nastolatek, ale te miny wszystko psuja, nie moge patrzec na ta aktorke

alex_74

Fakt, czasem na widok jej wyrazu twarzy aż ciarki przechodzą mi po plecach, jednak nie zmienia to faktu iż strasznie mnie jara :O

alex_74

jej miny dobijają!!! gra w lekkich filmach, ale jak dla mnie ma zero talentu po prostu jak ona jest w obsadzie to już wiadomo jakiej klasy to film będzie. na twarzy wygląda jak napompowana lala

Emanuelle

jeżeli już to 'z twarzy'. hahaha.

alex_74

całkowicie zgadzam się z alex_74. jej nienaturalna mimika twarzy doprowadza mnie momeatmi do szału. zupełnie jak pewnego popołudnia, gdy zostałam zmuszona do oglądania wraz z młodszą siostrą HannyMontanny.

użytkownik usunięty
Zelotka

Czemu? jak dla mnie słodka jest ;D
Amanda Bynes oczywiście.

Zelotka

W ogole ona jest strasznie podobna do Miley Cyrus, podczas ogladania Ona to on cały czas mialam wrażenie (które potęgowały te miny), ze patrze na Hannah Montane.

mlodazyla

hah, dokładnie to miałam na myśli!

użytkownik usunięty
mlodazyla

Miley Cyrus to kompletne beztalencie dla dzieci w wieku od 3 do 16 lat.
Amanda Bynes tez nie jest aktorką wielkich lotów ale jednak ma to coś czego nie ma Miley Cyrus.

mlodazyla

No właśnie jest trochę podobna do Miley Cyrus. Ale chyba trochę bardziej utalentowana. Też nie lubię jej min i ona ma taką okrągłą, pulchną twarz jak by była nadmuchana. Gdyby takiej nie miała może byłaby ładniejsza..

udia

ta 'nadmuchana' twarz sprawia, że dziewczyna jest po prostu brzydka. szczerze mówiąc patrzenie na nią sprawia mi delikatny, wewnętrzny ból. dobrego smaku?

alex_74

mnie właśnie przez to że jej miny nie są naturalne śmieszy.
nie lubię kiedy osoby robię nienaturalne miny, ale ona robi to w inny sposób :)
lubię ją ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones