Adam Małysz

8,3
52 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Adam Małysz

Ja, fan skoków, człowiek, który nie popadł w Małyszomanię, który ogląda skoki od wielu lat (długo przed erą Małysza), mówię: dajcie spokój Adamowi. Nie jest piękny, nie jest także chodzącą mądrością, ale chociaż robi coś, dzięki czemu nawet tłumy tępej gawiedzi mają chwile radości w swoim życiu. Uszanujmy go jako człowieka, bo wg mnie nie zasłużył na to, by go wyzywać od gówna. Jest to prymitywne strasznie i świadczy o typowym polskim podejściu: zjebać każdego, kto osiągnął jakiś sukces.

ps oczywiście mówienie, że on jest lepszy od innych, bo jest mistrzem świata jest beznadziejne. Nie każdy może skakać na nartach. Ja także osiągam sukces, mimo że nie trąbią o mnie w tv i nie ma mnie na opakowaniu czekolady.
ps2 życzę wszystkim bardziej wyważonych opinii, bo można Adama nie lubić, ale należy mieć szacunek dla innego człowieka, chyba że jest kanalią i zerem to wtedy rozumiem jego brak.
ps3 Adam to świetny sportowiec, a jakim jest człowiekiem to nie mnie oceniać, nie znam go osobiście.
ps4 Adam na pewno będzie w historii skoków miał swoje poczytne miejsce
ps5 nie lubisz skoków? nie lubisz Adama? to po co wchodzisz na stronę jemu poświęconą?
ps6 pozdrawiam tylko myślących.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones