Aaron Eckhart

Aaron Edward Eckhart

7,6
19 778 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Eckhart

Świetnie zagrał Dwie Twarze wg. mnie wcale nie ustępował Christianowi Balowi.. troche Joker wszystkich przycmił w tym filmie swoją grą i kreacją wiadomo.. ale mimo wszystko bardzo mi sie podobał był równie przekonujący od początku i zmiana była bardzo zauważalna BRAWO !! brawo również dla Nolana że go wybrał do tej roli :) pozdro

DLoN92

Zgadzam się ;) Harvey Dent (po Jokerze) był najlepiej zagraną rolą w całym filmie.

Pride

Heah! Ale nie mogę darować Nolanowi, że jeden z głównych przeciwników Batmana miał tak krótki epizod. No i raczej się już nie pojawi bo zginął. Choć jak wiadomo w Holywood wszystko jest możliwe. Może w następnej części jakoś cudownie zmartwychwstanie? :-P

process

Może...

process

Ja jednak był bym za uśmierceniem.. z tego co pamiętam to jak dwie twarze leżał w szpitalu to pielęgniarka mówiła cos o przeszczepie twarzy ze zagraza ten wypadek jego życiu i że również nie chce brac leków anty bólowych.. więc wydaje mi sie ze było by to zbyt naciągane i takie niezbyt realne.. wiem ze jest to film na podstawie komiksu itp.. ale i tak trzyma poziom i niech tak zostanie pozdro :)

DLoN92

dodatkowo jeszcze to że zsunął sie z tej budowli czy gzymsu :D jak narazie nie mam pomysłu na to kto mógłby zagrac kolejnego czarnego anty bohatera ;]

DLoN92

Two Face!







DzięQję za uwagę:P

Dorikin

co do kolejnego czarnego typa w batmanie :D to słyszałem ze będzie nim człowiek zagadka i zagra go Johny Deep.. co o tym myślicie ? Nolan mówił jeszcze ze jest to ich całkiem sensowne koło ratunkowe i mysli ze będzie równie genialny co Ledger dokładnego adresu z tą informacją nie podam poniewaz dawno juz to czytałem :) pozdrawiam

DLoN92

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,5674408,Depp_i_Hoffman_na_pewno_w_nowy m_Batmanie_.html

DLoN92

jak już to Johnny Depp, a nie jakiś 'głęboki'.

DLoN92

Genialny pomysł. Johny i Człowiek Zagadka to wybuchowe połączenie, które zaowocuje w końcu Oscarem dla Deppa :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones