Aamir KhanI

Aamir Hussain Khan

9,0
3 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aamir Khan

Fanki Srk nie maja argumentów i nie mogą zniesc ,że Aamir jest lepszym aktorem i jakas Karolaa do mnie wiadomosci cały czas wysyla z pretensjami..przeciez to jest smieszne.

FankaBolly

No rzeczywiście nie mają argumentów to piszą bezpośrdenio do każdej fanki Aamira....:/

Kajol777

Ja tez popieram fanki Aamira bo jestem jedną z nich i logiczną jest rzeczą,że tak własnie postępuje,ale nie kłóćmy się już z fankami Srk Bo to nie ma sensu .

My lubimy Aamira a one Srk i gitara.

FankaBolly

Nieźle się skarżysz.. no nie ma co.
Napisałam Ci PW, żeby nie szmacić Cię przy wszystkich a teraz widzę, że chyba tego chciałaś.. No jakbym wiedziała, to bawiła bym się tak..
A moje wiadomości nie były z pretensjami, były prawdą. Bo to nie ja nie miałam argumentów, tylko Ty.. i to Ty potrafiłaś tylko obrażać, nic więcej. Ale tematy już skończony.. Nie mam zamiaru więcej do Ciebie pisać, gdyż i tak się nie dogadam.. strata czasu...
_______________________________________________________________
A naszej 'wojny' już chyba koniec tak? To w sumie dobrze, bo zaczynało mnie to nudzić.. Zamiast wszystkie stawiać czoła ludziom Anty-Bolly my kłócimy się między sobą..:|

__KarLa__

*** to NIE bawiła bym się tak.. *
*** tematu *..pomyłki w tamtym poście..xD

__KarLa__

Nie będe tego komentowałą.A co do tej zgody to gadałąm z fanaa3 i rani123 i zgodze sie z nimi.

Bo jakby nie patrzeć to wszystkie lubimy Bollywood.

FankaBolly

SRK the best :) Co nawet świadczy o tym jaką posiada ogromną publiczność na świecie. Liczba jego fanów może wynosić kilka milionów ludzi. A Aamira tylko kilka tysięcy. No to już wiem czemu macie dziewczynki kompleksy. Przecież dorastacie. Macie trudny okres, pryszcze i te sprawy.

Karolina_24

Ty po prostu jesteś bezczelna i tyle...wszystkie rozumy pozjadała...

FankaBolly

ARGUMENT NUMER 1
Ja myślę, że argument jest dobry taki, iż aktor który ma klasę pokarze tą klasę w każdym filmie, film może być denny, ale aktor z klasa go poprawi. Kiedy obejrzałam film Bollywood pt."Czasem Słonce Czasem Deszcz" od razu SRK zrobił na mnie wrażenie i wywiera je na mnie w każdym innym filmie. No, a gdy obejrzałam film pt."fanaa" może i by mi się spodobał żeby nie ten twój Aamirek. Aamir Khan jednym słowem zawalił role i nie pokazał tu żadnej klasy. Więc wniosek się sam z siebie nasuwa taki, iż Aamir nie jest najlepszym aktorem.

To jest kawałek posta z tem. "Amir najlepszy"
Ma ktoś jeszcze jakieś argumenty związane z tym, że SRK jest najlepszy?xD

Pozdrawiam :*

karolinaaa_21_05

Zawalił rolę.Wez Ty sie zastanów co ty wgl piszesz.

Widać jak się znasz na kinie Bollywood bo rola w Fanaa była jedną z najlepszych rój Aamira i odniosła dużą popularność.

Jakby Aamir tam zle zagrał to film Fanaa nie odniósł by tak dużej popularności.

Fanaa3

"Zawalił rolę.Wez Ty sie zastanów co ty wgl piszesz. " - ona wie co pisze i ma własne zdanie, tak? Czy nie rozumiesz?
"Widać jak się znasz na kinie Bollywood" - Skąd ty wiesz, jak ona się zna.. wie co wie i już.
"rola w Fanaa była jedną z najlepszych rój Aamira" - jak ta rola była jedną z najlepszych, to ona na prawdę cienki jest..;P
"Jakby Aamir tam zle zagrał to film Fanaa nie odniósł by tak dużej popularności. " - Film mógł odnieść popularność dzięki genialnej Kajol, która w tym filmie w przeciwieństwie do Aamira błyszczała jak gwiazda!

Fanaa3

Nie no ja tego niemoge czytać!
Fanaa to jest mój pierwszy film bolly i to właśnie dzięki roli Aamira tak mi sie spodobał.. od tej pory jestem jego najwiekszą fanką,i piszcie mi tu takich bzdur że zawalił role bo to jest okropne,specjalne kłamstwo!.

Fanaa3

Film Fanaa odniósł miezy innymi taką popularność dzięki także samej Kajol. A nie tylko Aamirowi. To był pierwszy film Kajol po kilkuletniej przerwie, wszyscy czekali na jej powrót na ekrany. To dzięki niej film kręcono w Polsce, ponieważ nie chciała kręcić scen w Kasmirze. Więc to Kajol więciej sie przyczyniła, że film odniósł sukces. Owszem Aamir także.

Karolina_24

Owszem,obydwoje sie przyczynili ,ponieważ stworzyli razem świetny duet:)

rani123

Nie zauważyłyście, że dość ciekawe jest to, iż wszystkie fanki Aamira Khana pierwszy film, który z nim oglądały to Fanaa? Zgodzę się z tym, że dużo osób chwali ten film, ale to tylko zasługa pięknej Kajol(tak jak to powiedziała Pink o ile się nie mylę) SzacunxDD

karolinaaa_21_05

No a co w tym dziwnego ze to nasz pierwszy film?
to zasluga pieknej kajol i Aamira.dlaczego tylko kajol?mnie sie tam bardziej podobala rola aamira,a kajol mi sie podobala poniewaz swietnie potrafila zagrac niewidoma.

rani123

Zasługa tylko pięknej Kajol, ponieważ Aamir jest beznadziejny i gdy mam zamiar na niego spojrzeć to najpierw ide otworzyć drzwi do łazienki, aby nie zabrudzić sobie podłogi w pokoju!

karolinaaa_21_05

Karolinaaa czy ty chcesz sie znów kłucić?!Przecież sprawa już jest dawno zamknięta i prosze cie abyś nas nie prowokowała do dalszej kłutni.

rani123

OMG...
Fanaa to był mój jedyny film z Aamirem jak na razie, i tam pokazał, że jest świetnym aktorem. On się przyczynił do sukcesu filmu oraz Kajol, która w końcu wróciła po długim czasie na ekrany :D
Tak więc, ważne, że filmy jest świetny, a nie to, kto się do sukcesu przyczynił... Mi osobiście to najbardziej się w Fanie podobał mały Rehan - słodkie dziecko ;p
Nie kłócić się już!

Madleen

Karolinaaa_21_05 ja też jestem fanką SRK ale proszę Cię żebyś już dała spokój fankom Aamira.One nam dały spokój i się z nami pogodziły.Jak będziesz je tu zaczepiać to One zaczną nas zaczepiać (co mnie nie dziwi bo nikt nie lubi jak się negatywnie pisze o jego idolu) i kłótnia znowu wybuchnie.A my fanki SRK nie chcemy już nowych kłótni z fankami Aamira w końcu wszystkie jesteśmy fankami bolly i musimy się trzymać razem.SRK jak i Aamir to dobrzy aktorzy i przystojni mężczyźni (chociaż Aamir nie w moim typie ;) , nie ma co się licytować który lepszy.Pozdrowienia dla wszystkich fanek Aamira :)

Preity27

Przyznam racje ze Aamir nawet dobrze zagrał i chyba do nie Go pasował ta
rola lubie ten film i nie bede zle o nim mówic!:)

gosiaczek17193

No dzienki za poparcie,to jest wogule mój ulubiony film Bollywood,dlatego niemoge zrozumieć co ona wogule pisze.! Mam nadzieje że zrozumiała to co do niej napisałyście;)

rani123

Ja osobiście uwielbiam Faane i oglądałam ją już wiele razy.Muszę przyznać że Aamir uwiódł mnie swoją rolą i zagrał świetnie (zresztą tak jak Kajol), dzięki czemu uplasował się w moim rankingu na zaszczytnym drugim miejscu zaraz za SRK.Więc po dłuższym namyśle doszłam do wniosku , że w pewnym sensie jestem fanką obu Panów KHANÓW :P.Wprawdzie Aamir z urody nie do końca jest w moim typie ale ma swój urok i wdzięk , chociaż brak mu trochę charyzmy Shah Rukha ale aktorem jest naprawdę dobrym :).

rani123

Czy ja wiem czy to było poparcie?!:)
Poprostu nie mowie zle o filmach ktore lubie!!:)
I moim zdaniem rownie dodrze zagrala Kajol jak i Aamir!!!:)

gosiaczek17193

Chciałam być grzeczna i kulturalna no i taka będę jak na razie. Powiedzmy, że nie tylko zrozumiałam to co do mnie powiedziałyście, ale i też nam to gdzies, ponieważ to co się tu dzieje jest żałosnexDD

NARAxDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones