Łukasz Simlat

7,9
47 868 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Łukasz Simlat

Cenię faceta jako aktora. Gra swoje rolę naprawdę dobrze.
Jaki jest prywatnie? Nie mam pojęcia i w sumie nie powinno mnie to obchodzić.
Jednak go nie lubię.
Obejrzałem z nim jakiś wywiad.
Było to zaraz po tym, kiedy jakiś idiota na molo, zrobił sobie GTA na żywo.
A może nawet CARMAGEDDON.
W skrócie.
Naćpany głąb wsiadł za kierownicę samochodu i na pełnym gazie wjechał w tłum ludzi na molo.
Przejechał do końca molo, zawrócił i przejechał z powrotem.
NIe wiem dokładnie ilu ludzi zabił, ilu poturbował, a ilu połamał.
Przejechał nawet kilka noworodków w wózeczkach.
Niestety nie rozjechał żadnego psa. Zaraz wyjaśnię o co chodzi.

No a co o tym zajściu mówi aktor. On się martwił, żeby naćpanego idioty nie zlinczował tłum. On się nie martwił o zdrowie i życie przejechanych ludzi. Ani o dorosłych, ani o dzieci. On się zatroskał o sprawcę.

I teraz nie wiadomo, czy ma już tak wyprany mózg, czy mówił to pod publikę, żeby się nie narazić zlewaczałym intelektualistom ze szmaty wybiórczej.

Ja już się naraziłem. No bo jak można stawiać zwykłe rodziny na spacerze z dziećmi, wyżej niż jakiegoś ćpuna. A jeśli się jeszcze okaże że ćpun jest kochający inaczej, to go uniewinnią.

Dlatego właśnie pisałem, że może szkoda że nie zabił żadnego pieska. Wtedy może zasłużyłby nawet na potępienie Adama Michnika. Wiadomo że w tym środowisku, ważniejsze jest życie psa, niż ludzi. Może gdyby przejechał kołami pieska, to aktor nie martwił by się tak tym, czy sprawca nie zostanie zlinczowany. Ba. Myślę że wtedy lincz, byłby uzasadniony i potrzebny.

A gdyby na molo zginął jakiś przedstawiciel BLM, to wtedy sprawca byłby przykładnie ukarany, a cała Polska zostałaby okrzyknięta rasistowskim krajem. Niestety. Szaleniec za kierownicą pozabijał jedynie nic nie wartych Polaków i aktor bardziej zatroszczył się o los szaleńca.

prowrocek

Skąd wiesz, że się nie martwił? Może po prostu wspomniał o tym w związku z tym, że inni się nim nie zmartwili, a zmartwienie o ofiary jest sprawą oczywistą, więc o tym nie wspominał.

Vickynella

Jak byś się poczuła, gdybyś została pobita i zgwałcona, a jakiś aktor w wywiadzie telewizyjnym, martwiłby się o to, żeby sprawcy żadna krzywda się nie stała? Szczerze proszę.
Osobiście uważam, że sprawcy pobicia i gwałtu, krzywda się powinna stać. I to zanim trafi przed wymiar sprawiedliwości.

prowrocek

Też bardzo go cenię jako aktora, ale nie rozumiem dlaczego artyści wszelakiej maści poczuwają się do wypowiadania opinii na różne tematy oraz do pouczania innych jak powinni żyć,głosować, myśleć. Nie są to zadni specjaliści ani znawcy, często to dosyć ograniczeni ,prymitywni i niestety wulgarni ludzie, którzy wykonują konkretny zawód i na tematy zawodowe powinni się wypowiadać.

prowrocek

Urodziłeś się taki gupi, czy brałeś korki ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones