Dzisiaj o 20.00 na TVP1 leci jeden z moich topowych filmów więc wszytkich zapraszam na seans. Jeśli są tacy którzy nie wiedzieli to bardzo polecam.
Pozdr

kicia_3

Dużo słyszałem o tym filmie ...Wczoraj obejrzałem go po raz pierwszy...Film jest bardzo dobry ...I TO ZAKOŃCZENIE WOW !!!!!
no i oczywiście jak zwylke świetny Bruce Willis . !!

krzysiekjj

ja powiedziałabym raczej, że wreszcie świetny willis :), ale to kwestia gustu. pamiętam, że w "szóstym zmyśle" największe wrażenie zrobił na mnie chłopiec z dziurą w głowie.
chcociaż film ten nie należy do moich ulubionych, to jednak muszę przyznać, że pamiętam go dość dobrze do tej pory.

użytkownik usunięty
kicia_3

jeden z najlepszych filmów jakie ostatnio leciały TVP, strasznie mi się podobał:) Bruce Wills świetny jak zawsze (pomińmy milczeniem szklane pułapki:)) fantastyczny. Tego chłopca też bardzo lubie, mimo iż (chociaż się bardzo starałam) nie byłam w stanie obejżeć 'sztucznej inteligencji' czy jakoś tak...

Obejrzyj "Podaj dalej" tam też zagrał świetnie (chłopiec oczywiście) . A debiutował........ uwaga.... w "Forest Gumpie. bezkonkurencyjna moim zdaniem mała gwiazda