Witam, od września Polsat nadaje rewelacyjny serial "24 godziny", znanego pewnie niektórym widzom już z Canal+.
Muszę przyznać, że miło mnie z tym zaskoczyli, ale niestety ta telewizja po raz kolejny pokazała swoją nieudolność i amatorszczyznę, nieumiejętnie wstawiając reklamy i przerwy na losowanie Lotto. W serialu są już przygotowane miejsca na przerwy reklamowe, pomiędzy poszczególnymi wyświetleniami zegara, a Polsat wrzuca reklamy jak im się podoba, zwykle w połowie dialogu czy jakiejś ważnej sceny. Nie sądzicie, że to psuje cały efekt?
I co w ogóle myślicie o tym serialu? Bo jak dla mnie - nowatorska forma, trzymająca w napięciu akcja - słowem mistrzostwo sztuki telewizyjnej.

riven

przerwy na reklamy
przerwy na reklame sa idealnie dopasowane w film, zegar odlicza zawsze rowna godzine, na polsacie pewnie nie ogladali filmu i pojechali z reklamami kiedy im pasowalo pewnie nawet nie wiedza ze film ma przewidziane przerwy na reklamy. a do tego nie wiem czy nie jest tak ze reklama idzie zawsze o jakiejs ustalonej godzinie bo kilka razy gdy widzialem reklame na polsacie szybkie pstryk na tvn a tam tez reklama pstryk na tvn7 czy tv4 i tez reklama. moze to jakos rozwiazali aby widz nie uciekal na inny film w przerwie na reklame?

użytkownik usunięty
riven

cienki
bardzo dobry pomysł.Ale szczerze mówiąc film mnie nie zachwycił , siadłem po 4 godzinie.Było troche nudno.

użytkownik usunięty

nie warto ogladać w Polsacie
Powiem tak - jesli ktoś ogląda ten serial raz w tygodniu na Polsacie, z lektorem, z marną jakością dzwięku i obrazu, w dodatku przerywany co chwile reklamami, to rzeczywiście daleko może mu być do zachwytu. Traci sie po prostu cały efekt.
Proponuje obejrzenie serialu na DVD lub DivX (można ściągnąć z sieci albo zamówić np. w Amazon.com lub Amazon.de). Najlepiej w formie maratonu, tzn. po kilka odcinków na raz, albo może nawet dla wytrwałych - od razu całą serię :)
Mówię Wam - wrażenia niesamowite.
Warto też dodać, że w polskiej TV leci dopiero pierwsza seria, a zakupić lub sciągnąć można już drugi i trzeci (!) sezon.

użytkownik usunięty

3 sezon?? hehe.
Nie wiem skad bierzesz takie informacje ale trzeci sezon mial premiere 28 pazdziernika i jest dopiero pierwszy odcinek. Wiec nie pisz mi tu glupot, ze trzeci sezon mozna juz sciagna lub zakupic... smiech warte. Pewnie nawet nie widziales drugiej serii, ktora wg mnie jest lepsza od pierwszej. Jak chcesz to moge Ci wypalic cala :D.

użytkownik usunięty

początek 3-go juz jest
meth: oglądałem obie serie i obie są jak dla mnie tak samo dobre,
Z trzecią serią to sie źle wyraziłem - sorki,
wiem, że premiera w USA dopiero co była, ale pierwszy odcinek naprawde jest już w sieci - poszukaj jak nie wierzysz.

użytkownik usunięty

24 S03E01 Day3 1:00pm-2:00pm *PDTV* *XViD*
Wiem, ze jest pierwszy odcinek, co wiecej - mialem go 29 pazdziernika czyli dzien po premierze.