PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494092}

xXx: Reaktywacja

xXx: Return of Xander Cage
5,7 28 961
ocen
5,7 10 1 28961
4,2 6
ocen krytyków
xXx: Reaktywacja
powrót do forum filmu xXx: Reaktywacja

W drugiej części jest informacja, że Cage ginie, pod koniec Gibbons mówi, że ma kogoś
NOWEGO. A tu bum, i w trzeciej wraca Vin Diesel. Obsada będzie pewnie jedyną dobrą
częścią tego filmu. Autorzy polecieli na kasę...

hamm3rfall

A oby Cię zaskoczyli ;p

hamm3rfall

Dokładnie oglądaj film, pod koniec pierwszej części gibbons zadzwonił do Cage i powiedział ze ma dla niego nowe zadanie..a to ze powiedziane było w drugiej ze niby zginął wogóle nic nie znaczy..

hamm3rfall

prawda jest taka, że części po kolei nie muszą być pookładane chronologicznie. możliwe, że wydarzenia z trzeciej części wydarzyły się między pierwszą a drugą :)

ocenił(a) film na 4
zosza

no dokładnie, część III może mieć miejsce między I a II. Tak jak Szybcy i wściekli 5 są "wklejeni".

ocenił(a) film na 8
hamm3rfall

Albo może być tak, że Cage udał własna śmierć, żeby mieć spokój :P

hamm3rfall

tak czy siak lepiej ze wraca vin z zaswiatow bo jakos ice cube udajacy nonstop twardziela w drugiej odslonie byl z minuty na minute bardziej denerwujacy

hamm3rfall

dzięki kurde już nie mam po co oglądać 2 części, bo wiem co na końcu będzie

hamm3rfall

moje przepuszczenia Cage zginal niby na wyspie ktorej byl czy tam na jakies akcji juz nie pamietam musial bym obejrzec ale rezyser zaprasza znowu vina bo sceneria ze niby zginal a tak naprawde nie zginal i zmylili wrogow a tak pozatym vin mogl by grac nawet w 2 ale pewnie nie mial na to czasu bo mial inny film wiec musieli kombinowac i dlatego nagle powrot a pozatym vin jest tworca tego filmu z tego co czytalem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones