PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 270 185
ocen
7,9 10 1 270185
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Po obejrzeniu filmu stwierdzam, że brakuje mu nominacji do Oscara. Co najmniej w dwóch kategoriach. Chodzi mi o film animowany i piosenka, chodzi o utwór z początku filmu, wykonany przez Gazelę, a w rzeczywistości Shakirę i utwór "Try Everything". Z tymi nominacjami byłoby ok.

użytkownik usunięty
budzynska1987

Jeżeli go dostanie, to już chyba tylko koniec świata oddali ode mnie wszelkie czarne myśli.

ocenił(a) film na 10

Skończ już spamowac bo niczego nie wnosisz swoimi komentarzami

użytkownik usunięty
maladzonaga

Poczekaj, może jeszcze uda się wybić ludziom z głowy te durne "tolerancyjne" ideologie i tym razem większość ludzi wypowie mu wojnę...

ocenił(a) film na 10

Może w końcu uda się zbanować Ciebie na Filmwebie i będzie w końcu spokój?

ocenił(a) film na 10
budzynska1987

Pożyjemy zobaczymy jeszcze wszystko przed nami kto wie może jednak zootopia pokusi się o Oskara

ocenił(a) film na 10
budzynska1987

Przeciez dostal nominacje do Oscara za najlepszy film animowany

użytkownik usunięty
maladzonaga

Ale tylko nominację, tak jak "Chojrak tchórzliwy pies", a dokładnie odcinek "Kurczak z kosmosu". Ale Chojrak mimo tej nominacji nie wygrał Oscara, więc może ten film podzieli jego los.

ocenił(a) film na 10
budzynska1987

Nominacje w kategorii najlepsza animacja film dostał, brakuje nominacji w kategorii najlepszy film (zwłaszcza, że zwykle nominowano 10 filmów a w tym roku jest ich dziewięć) i ogólnie film powinien dostać ich więcej, podobnie jak "Up" i "Toy Story 3".

budzynska1987

Mój błąd nie spojrzałam na nominacje w kategorii animacja, ale nie zmienia to faktu że Shakira powinna dostać nominację za utwór, bo piosenka była mega.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones