PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 464
oceny
7,9 10 1 269464
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Shakira

ocenił(a) film na 10

Zobaczymy jak się sprawdzi w nowej roli liczę na sukces.

ocenił(a) film na 10
Kacperrr19

Ja też i wydaję mi się że da radę .

ocenił(a) film na 8
Kacperrr19

jestem pewna, że da radę

użytkownik usunięty
Kacperrr19

Ja osobiście bardziej się martwię tym, czy w ogóle będzie pasować do tego filmu. Takie "gwiazdeczki popu" raczej mi się nie mogą wpasować w animacje Disneya. Poza tym film ma być przeznaczony dla dzieci (jak to animacja) i nie wiem, czy właśnie takie gwiazdeczki jak ona, co eksponują więcej niż przeciętna kobieta powinna, mogą być w takim filmie...

ocenił(a) film na 10

Ja myślę, że może sobie poradzić, ale na pewno nie będzie to żadne mistrzostwo świata tylko po prostu słabizna.
Shakira nie pasuje mi do filmów animowanych lepiej niech zajmie się muzyką i robi to co robi najlepiej niż żeby pchała się jak reszta gwiazdeczek w pierwsze lepsze seriale/filmy kompletnie bez sensu. Tym bardziej, że szanuje Shakire za jej twórczość, wkład pracy i filantropię, tak teraz kompletnie nie rozumiem dlaczego i po co zgodziła się na rolę w tej bajce.

ocenił(a) film na 10
Kacperrr19

Osobiście lubię Shakirę, lubię jej głos i jej utwory, ale fakt...należy sobie zadać pytanie czy to co ma do zaoferowania pasuje do filmu Disneya. Przekonamy się już niebawem, osobiście też bym chciał żeby się jej udało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones