PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 266
ocen
7,9 10 1 269266
7,8 35
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Niesamowity Film

ocenił(a) film na 10

Nie spodziewałem się że jednym z moich ulubionych filmów stanie się animacja , Zootopia ma kilka luk w fabule ale wykonanie i para głównych bohaterów są rewelacyjne , niestety nie miałem okazji zobaczyć tego filmu w kinie nad czym bardzo ubolewam

Nick_Wilde

a gdzie ten film ma luki w fabule jeśli tak uważasz?

ocenił(a) film na 10
milan18_filmweb

Niektóre sceny nie pasują do fabuły a inne powinny być bardziej rozwinięte

ocenił(a) film na 10
Nick_Wilde

A Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

ocenił(a) film na 8
Nick_Wilde

popieram, też jestem ciekaw o które fragmenty ci chodzi.

ocenił(a) film na 10
ssendas

Przepraszam że tyle musieliście czekać na moją wypowiedz ale nie wchodziłem wogule na filmweba To zacznijmy od niepotrzebnej sceny pamiętacie jak w filmie znalazł się klub nudystów według mnie ta scena kompletnie nie pasuje do fabuły i postaci filmu ten moment powinien być zastąpiony jakimś innym miejscem lub czymś znacznie lepszym a o rozwinięciach scen wspomnę innym razem bo teraz mam bardzo mało czasu

ocenił(a) film na 10
Nick_Wilde

Niby z jakiej racji nudyści mają być pomijani? Te osoby nie robią nikomu krzywdy, mają własne wyznaczone miejsca (jak właśnie klub nudystów) i w tych miejscach mogą być kim chcą, żyć jak chcą. Niektóre osoby uważają naturyzm za coś złego i niemoralnego - bardzo dobrze, że Zwierzogród poruszył ten temat. Sceny z w tym miejscu są jak najbardziej w porządku.

Uważam, że to co napisałeś jest po prostu głupie.

ocenił(a) film na 10
Artemisek

Nie mam nic do nudystów ale zauważyłem w filmie że ta scena została tam wepchnięta na siłę i chodziło mi oto że nie pasuje do naszych bohaterów

ocenił(a) film na 10
Nick_Wilde

Do bohaterów nie, tak samo jak nie pasuje cała masa miejsc? Do samego zwierzogrodu jako zróżnicowanego miasta już jak najbardziej. Pokazuje jego ogromną różnorodność + wszystko co napisałem wcześniej + w Polskim dubbingu rozwalały mnie tamtejsze teksty i miny bohaterów.

Takie same bzdury można napisać o 'mrocznym miejscu' w którym którym koteł skacze na głównych bohaterów, albo o miejscu w którym przetrzymywani byli zdziczali mieszkańcy Zwierzogrodu.

użytkownik usunięty
Artemisek

Uważam ideologię nudyzmu czy naturyzmu za niezbyt dobrze świadczącą o rozwoju umysłowym. Plaże specjalnie dla golasów nie powinny moim zdaniem w ogóle istnieć.

ocenił(a) film na 10

Oceniłeś ten film na 1 więc nie masz prawa wyrażenia zdania :)

ocenił(a) film na 10

Nie wiem, ja się nad tym tematem nie zastanawiam dla tego że mnie w ogóle nie interesuje - nie widzę jednak w tej ideologii niczego złego, czy niestosownego. Zwykła nagość - tak samo jak różnego rodzaju nagość w sztuce, czy sceny pocałunków / udawanego seksu w filmach fabularnych nie są dla mnie niczym dziwnym.

użytkownik usunięty
Artemisek

Pocałunek pocałunkiem, ale uważam, że nie powinny być w ogóle pokazywane sceny seksu, gołe pośladki czy narządy rozrodcze, a cycki - mogą być, ale tylko dopóty, dopóki nie widać sutków. Mile widziane jest stosowanie jakichś liści czy rozmazanych pikseli w ramach cenzury.

ocenił(a) film na 10

Czy ty czytasz wogule to co wcześniej napisałeś bo twoje wypowiedzi są jedną wielką parodią

użytkownik usunięty
Nick_Wilde

To, czy człowiek jest nagi czy nie, zależy od tego, czy odsłaniane przezeń części ciała są uznawane za intymne. A nudyści/naturyści odsłaniają swe ciało bez ograniczeń. A skoro nawet u gołych zwierząt na tym filmie nie było widać "wdzięków", to jest to zwykła cenzura.

ocenił(a) film na 10

Naturyści mają prawo do swojego zdania na ten temat, i nikt nie powinien im narzucać swojej woli. Jeśli ktoś tak jak Ty czy Ja uznaje pewne części ciała za intymne, to naturyści szanują naszą wolę i nie biegają nago po licach - nie narzucając przy tym nikomu swoich poglądów i nie zmuszając nikogo do oglądania wspomnianych miejsc, czy odsłaniania ich. Jest wiele rzeczy których ja nie lubię, albo uważam za idiotyczne (jak chociażby 90-minutowe bieganie w pościgu za piłeczką niezwykle popularne w Polsce).

Po za tym są o wiele gorsze, i groźniejsze formy rozrywki niż 'naturyzm' - chociażby boks czy wrestling w którym ludzie dla zabawy narażają swoje życie i zdrowie jednocześnie krzywdząc innych (+ niekiedy mordują przeciwnika bo było kilkaset przypadków śmierci od obrażeń).
W związku z tym nie widzę żadnego powodu aby takie zachowanie potępiać, chodzenie nago w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach mnie nie gorszy, i nie widzę powodu aby narzucać nudystom swoją wolę w szczególności, że równomiernie opalone ciało podoba mi się o wiele bardziej niż białe ślady od strojów kąpielowych.

użytkownik usunięty
Artemisek

Przemoc nie uzależnia tak bardzo jak seks.

ocenił(a) film na 10

Niby jaki związek z tym co napisałem ma Twoja wypowiedź?

użytkownik usunięty
Artemisek

Podajesz boks i wrestling jako bardziej niebezpieczne niż łażenie na golasa. A ja myślę, że przemoc jest mniej kontrowersyjna od seksu, bo tak mocno jak on nie uzależnia. Ponadto, w wielu ówczesnych "bajkach" może być mnóstwo przemocy, ale seks raczej by bez znaczka "18+" nie przeszedł.

ocenił(a) film na 10
Nick_Wilde

Tutaj zapewne nie chodzi o nudystów i o samą nagość, tylko o zwierzęcą naturę mieszkańców tej metropolii - chodzi o to, że pomimo ewolucji i "uczłowieczenia" w głębi duszy, serca czy instynktu są nadal tylko zwierzętami, dla których ubiór czy cywilizacja są zbędne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones